KOWNACKI O SZPILCE, ARREOLI, DOPINGU WHYTE'A, WALCE O MŚ, RÓŻAŃSKIM

- Walkę Szpilki z Chisorą oglądałem, szkoda. Artur dobrze w pierwszej rundzie boksował, ale też siła Chisory była potężna... Zobaczymy co będzie dalej z nim. Trzymam kciuki za niego, jest Polakiem, mam nadzieję, że uda mu się coś zrobić w tym boksie. Zobaczymy, ale nokaut był naprawdę ciężki. Już myślałem, że coś się złego stało, bo Artur leżał nieprzytomny. Też myślę, że sędzia wtedy trochę zawinił - mówi o porażce Artura Szpilki (22-4, 15 KO) z Dereckiem Chisorą (31-9, 22 KO) niepokonany Adam Kownacki (19-0, 15 KO), który już za tydzień zawalczy w Chrisem Arreolą (38-5-1, 33 KO).

Z Adamem porozmawialiśmy w ramach naszego nowego programu "Niedziela w ringu". Tematów było sporo, m.in. dopingowa wpadka Dilliana Whyte'a, walki mistrzowskie Wildera Ortizem oraz Ruiza Jr z Joshuą, kariera Tysona Fury'ego, boks Łukasza Różańskiego. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia 15-minutowego wywiadu z pochodzącym z Łomży Adamem. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Minister1989
Data: 28-07-2019 18:22:19 
Lubie Kownackiego, ale ciężko się go słucha :)
 Autor komentarza: Callisto
Data: 29-07-2019 10:09:07 
Pozwolę sobie sie nie zgodzic z kolega powyzej, choc rzeczywiscie czasami troche trudno jest zrozumiec co mowi. Natomiast co do samego sensu wypowiedzi to widac jak na dloni ze jest to czlowiek poukladany i rozsadny. O niebo bardziej wole posluchac jego wlasnie, czyli osoby ktora ma cos ciekawego do powiedzenia, niz przykladowo jakiegos patola z dresiarskich ustawek, albo ciagle powtarzajacego do znudzenia jak zdarta plyta jedno i to samo sekciarza z gór.
 Autor komentarza: ShannonBriggs
Data: 29-07-2019 11:12:03 
Callisto

Faktycznie taki przykładowy, zupełnie przypadkowy i do nikogo nienawiązujący patol z dresiarskich ustawek, ciągle powtarzający do znudzenia to samo mógłby być irytujący :D
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.