Archiwum wiadomości z dnia: 2019-07-18

 
FOTORELACJA: WHYTE I RIVAS GOTOWI NA SOBOTNIĄ WOJNĘ

Główną walką wieczoru sobotniej gali w O2 Arenie w Londynie będzie starcie Dilliana Whyte (25-1, 18 KO) z Oscarem Rivasem (26-0, 18 KO). Stawka tej potyczki jest niezmiernie wysoka, gdyż zwycięzca zapewni sobie walkę o mistrzowski pas WBC z Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO). Zapraszamy do fotorelacji ze spotkania obu pięściarzy na ostatniej konferencji prasowej.


FOTORELACJA: SZPILKA I CHISORA NA OSTATNIEJ KONFERENCJI PRASOWEJ

Emocje z każdą godziną stają się coraz większe. Już w sobotę Artur Szpilka (22-3, 15 KO) przystąpi do jednej z najważniejszych walk w swojej karierze, mierząc się w londyńskiej O2 Arenie z faworyzowanym Dereckiem Chisorą (30-9, 21 KO). Dziś obaj panowie spotkali się na ostatniej promującej to wydarzenie konferencji prasowej, a my mamy dla Was z niej krótką fotorelację.


ROACH: CAŁA PRESJA SPOCZYWA NA THURMANIE

My w sobotę będziemy emocjonować się walką Artura Szpilki z Dereckiem Chisorą, ale bokserski świat czeka przede wszystkim na to, co się wydarzy kilka godzin później w Las Vegas, kiedy to rewelacyjny Manny Pacquiao (61-7-2, 38 KO) zmierzy się w hitowej walce o pas WBA Super z Keithem Thurmanem (29-0, 22 KO). Trener Filipińczyka, legendarny Freddie Roach przekonuje, że cała presja przed pierwszym gongiem spoczywa na Amerykaninie.CHISORA-SZPILKA: ZAPIS WIDEO Z KONFERENCJI PRZED GALĄ W LONDYNIE

W najbliższą sobotę w londyńskiej O2 Arenie ważne dla Artura Szpilki wyzwanie. Polski pięściarz po dwóch wygranych z rzędu zmierzy swe siły z nieobliczalnym Dereckiem Chisorą, który jakiś czas temu stwierdził, że nie wie właściwie, dlaczego zawalczy akurat z Polakiem. Dziś odbyła się oficjalna konferencja prasowa przed sobotnią imprezą. Nie mogło zabrakło oczywiście dwóch wyżej wymienionych zawodników.