CHISORA-SZPILKA: ZAPIS WIDEO Z KONFERENCJI PRZED GALĄ W LONDYNIE

W najbliższą sobotę w londyńskiej O2 Arenie ważne dla Artura Szpilki wyzwanie. Polski pięściarz po dwóch wygranych z rzędu zmierzy swe siły z nieobliczalnym Dereckiem Chisorą, który jakiś czas temu stwierdził, że nie wie właściwie, dlaczego zawalczy akurat z Polakiem. Dziś odbyła się oficjalna konferencja prasowa przed sobotnią imprezą. Nie mogło zabrakło oczywiście dwóch wyżej wymienionych zawodników. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Callisto
Data: 18-07-2019 16:17:14 
Razi i irytuje to że patol, dresiarz, kibol i przestępca w jednym wyciera sobie mordę polskim godłem. Zdaję sobie sprawę że niestety to ten kraj miał nieszczęście go wychować, ale taki jełop to bardzo średnia wizytówka poprzez pryzmat której potem ocenia się wszystkich Polaków zza granicą.

Mam nadzieję na efektowne KO w okolicach połowy walki na patrolu i jego zniknięcie już na zawsze z ringów bokserskich.
 Autor komentarza: zamek9
Data: 18-07-2019 16:35:14 
Callisto wyluzuj, Szpilka ma błędy młodości ale to juz nie ten sam Szpilka, tak samo Stewenson był kiedyś sutenerem to teraz ciągnie sie za nim to gówno, ludzie robia różne rzeczy za młodu, ale to nie znaczy, że całe życie sa tacy sami

Co do walki, Chisora pewny swego, nigdy nie widziałem tak wyluzowanego Chisory, na konferencji czy to patrzewniu w cztery oczy
 Autor komentarza: SiemionX
Data: 18-07-2019 16:52:09 
Autor komentarza: Callisto
Razi i irytuje to że patol, dresiarz, kibol i przestępca w jednym wyciera sobie mordę polskim godłem. Zdaję sobie sprawę że niestety to ten kraj miał nieszczęście go wychować, ale taki jełop to bardzo średnia wizytówka poprzez pryzmat której potem ocenia się wszystkich Polaków zza granicą.


Przejmujesz się tym jak oceniają Polaków za granicą? A myślisz, że oni tam za granicą przejmują się jak się ocenia ich w Polsce?
Przecież oni tam w Anglii czy w USA nawet nie wiedzą co oznacza ten ptak i się im nie dziwię a Ty jakbyś zobaczył boksera z Afryki z takim pawiem i kozą to byś wiedział, że to godło Ugandy?
 Autor komentarza: teanshin
Data: 18-07-2019 17:29:48 
Chisora wygląda grubo, zapewne olał Szpilka i teraz będzie się męczył, ale ok, jemu tak jak Szpilkowi nie zależy na wygranych im zależy na kasie od Hearna.
 Autor komentarza: Fakulaev
Data: 18-07-2019 18:40:57 
Calisto miał lub ma takiego dręczyciela dlatego tutaj to odreagowuje nie stopujcie go jutro znowu będzie dręczony.
War Szpilka.
 Autor komentarza: SiemionX
Data: 18-07-2019 18:48:38 
@Fakulaev, jakiego Callisto miał dręczyciela? Szpilka mi nie wygląda na dręczyciela, on się na ustawkach lał tylko z tymi, którzy sami chcieli.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 18-07-2019 19:52:43 
Zrobcie najlepiej ze Szpilki SANTO SUBITO. Grypser sie gie zmienil. Patola. Od robienia dzieci Zimnochowi, po niedawnie wyzwanie rzucone prawie 50letniemu Michalczewskiemu... jakby trzeba bylo zaciagnalby z zurawia i 70latce na przejsciu dla pieszych.
 Autor komentarza: Callisto
Data: 18-07-2019 21:08:48 
@Fakulaev
Na całe szczęście nie miałem, co nie oznacza że sama hipoteza nie jest warta komentarza. Zapewne wiele normalnych osób w młodości miało nieprzyjemność być dręczonym przez bezmózgów tego właśnie typu jaki reprezentuje ten dresiarz. Co do jakiejkolwiek zmiany na lepsze, odejścia od błędów młodości i innych tego rodzaju bajek to absolutnie w to nie wierzę. Rzeczywiście inni pięściarze wyszli na ludzi ucząc się na błędach popełnionych za młodu, ale patol od lat już pokazuje na nowo niedowiarkom, że jemu proces uczenia się jest obcy. Tak samo jeśli chodzi o zachowanie wśród ludzi jak i o rzemiosło bokserskie. Osiągnął pewien poziom w wieku pewnie 12 lat na kibolskich ustawkach co było szczytem możliwości jakie posiada jego móżdżek i na tym już na zawsze stanęło.
 Autor komentarza: ChudyByk
Data: 19-07-2019 07:38:14 
Jakie zmiany....

Zawsze ten sam!

Czekam z niecierpliwością:D
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.