SAUL ALVAREZ NIE WEJDZIE DO RINGU 14 WRZEŚNIA, WYSTĘP PRZEŁOŻONY

Najlepiej obecnie zarabiający bokser na świecie, lider wagi średniej Saul Alvarez (52-1-2, 35 KO) nie wejdzie do ringu 14 września. Występ Canelo w tym terminie był planowany od dawna, Meksykanin walczy bowiem zazwyczaj w maju i we wrześniu, ale tym razem jego kibice będą musieli poczekać. Kolejna walka Alvareza będzie prawdopodobnie miała miejsce pod koniec roku.

WYMAGANIA SIERGIEJA KOWALIOWA >>>

- Jako Meksykanin mam zaszczyt reprezentować mój kraj zarówno w maju jak i we wrześniu. To również wielka odpowiedzialność. Maj i wrzesień to moje terminy, jednak jako mistrz świata wielu kategorii wagowych jestem też odpowiedzialny za dostarczanie kibicom jak najbardziej ekscytujących walk na najwyższym poziomie rywalizacji. Grupa Golden Boy wraz z moim teamem zdecydowała o przełożeniu terminu, by moi fani otrzymali promocję najlepszej możliwej walki z najlepszym możliwym rywalem - oświadczył Canelo.

Nieoficjalnie mówi się o kulisach negocjacji ludzi Meksykanina z platformą DAZN, która naciskała na trzecią walkę Canelo z Giennadijem Gołowkinem. Canelo nie chce jednak po raz kolejny walczyć z Kazachem, przynajmniej nie we wrześniu. Złożono natomiast oferty Siergiejowi Kowaliowowi, Jaimie Mungui i Demetriusowi Andrade. Rosjanin chciał większych pieniędzy, a Munguia i Andrade mieli zostać odrzuceni przez DAZN. Podobno nie bez wpływu na fakt przełożenia walki Canelo pozostaje także kontuzja prawego kolana, z którą mimo zeszłorocznej operacji wciąż może się zmagać Alvarez.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 17-07-2019 19:15:37 
Zeby sie tylko nie okazalo, ze znow jest jakies lekkie podtrucie meksykanskim miesiwem.
 Autor komentarza: Kaczakan
Data: 17-07-2019 19:19:17 
Dziwne, że nie chce od razu odbębnić trzeciej walki z GGG. Miałby to już z grzywki.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 17-07-2019 20:11:05 
@up

moze DAZN zapowiedzialo, ze tym razem musiałby wygrać bez wałka
 Autor komentarza: MLJ
Data: 17-07-2019 21:14:59 
https://www.youtube.com/watch?v=WyWf7xLStLQ
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.