ESTRADA vs BEAMON I HRGOVIĆ vs HEREDIA 24 SIERPNIA W MEKSYKU

Znamy już rywali mistrza świata WBC wagi super muszej Juana Francisco Estrady (39-3, 26 KO) i chorwackiego prospekta wagi ciężkiej Filipa Hrgovicia (8-0, 6 KO) na gali w meksykańskim Hermosillo, która czeka nas 24 sierpnia.

Estrada, który zdobył tytuł w kwietniu, pokonując w rewanżu Srisaketa Sor Rungvisaia, zmierzy się z Amerykaninem Dewayne'em Beamonem (16-1-1, 11 KO). ''Mr. Stop Running'' zaczął karierę w boksie olimpijskim dopiero w wieku 24 lat. Sześć lat później zakończył ją z bilansem 48-2 i przeszedł na zawodowstwo, gdzie radzi sobie całkiem nieźle, choć nie ma na koncie naprawdę znaczących zwycięstw. W swojej ostatniej walce pomścił swoją jedyną porażkę, wygrywając na punkty z Martinem Tecuapetlą.

FILIP HRGOVIĆ: SERWIS SPECJALNY >>>

Hrgović, który w swoim majowym debiucie na platformie DAZN błyskawicznie znokautował Gregory'ego Corbina, skrzyżuje w sierpniu rękawice z Meksykaninem Mario Heredią (16-6-1, 13 KO). 26-letni Heredia pokonał w kwietniu niejednogłośną decyzją sędziów Samuela Petera, ma także na koncie zwycięstwo przez nokaut nad Saulem Montaną. I to było na tyle, jeśli chodzi o jego sukcesy. Przegrywał przed czasem m.in. z Andriejem Fiedosowem, George'em Ariasem i Jonathanem Rice'em (dwukrotnie). Wygrana z Hrgoviciem byłaby więc gigantyczną sensacją.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Marduk
Data: 10-07-2019 21:25:24 
Ciekawe, który prospekt wagi ciężkiej okaże się lepszy Hrgović czy Efe Ajagba.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.