BIWOŁ ZGŁASZA SIĘ DO WRZEŚNIOWEJ WALKI Z CANELO

Mistrz świata WBA wagi półciężkiej, Dimitrij Biwoł (16-0, 11 KO) po raz kolejny zgłasza się do walki z Saulem Alvarezem (52-1-2, 35 KO), liderem wagi średniej i najlepiej obecnie zarabiającym bokserem. Data kolejnego pojedynku Canelo to prawdopodobnie 14 września. Biwoł twierdzi, że byłby wtedy gotowy do starcia z Meksykaninem.

BIWOŁ WRÓCI WE WRZEŚNIU >>>

- Nadszedł czas, bym zunifikował tytuły w wadze półciężkiej lub walczył z którymś z mistrzów wagi super średniej. Jestem wysoko ceniony przez media i kibiców, ale najważniejsze jest dla mnie udowodnienie w ringu, że jestem najlepszym ''półciężkim'' na świecie. Moi ludzie prowadzili rozmowy z przedstawicielami wszystkich mistrzów kategorii do 175 funtów: Siergieja Kowaliowa, Artura Beterbijewa i Aleksandra Gwozdyka. Nie było z ich strony żadnej odpowiedzi na propozycje walk. Wszyscy jesteśmy bardzo dobrymi zawodnikami, udowodnijmy, kto jest najlepszy! - powiedział Biwoł.

DAZN NACISKA NA CANELO >>>

- Stwierdziłem również, że jestem zainteresowany walkami z Callumem Smithem i Gilberto Ramirezem w limicie 168 funtów, ale również nie słyszałem o żadnych odpowiedziach. Mogę się zmieścić w limicie wagi super średniej i chciałbym walczyć o tytuł w tej kategorii. Jeżeli Canelo Alvarez chce prawdziwego wyzwania 14 września, niech walczy ze mną w wadze półciężkiej lub super średniej. Dużo bardziej od pieniędzy motywuje mnie wyzwanie, jakim są walki z najlepszymi - dodał Rosjanin, który od czasu zdobycia tytułu w 2017 roku bronił go pięciokrotnie, ostatnim razem w marcu 2019 roku, pokonując na punkty Joe Smitha Juniora.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Marduk
Data: 10-07-2019 19:07:52 
Canelo nie weźmie tej walki, nie dość że mniej zarobi niż z bardziej znanym Kowaliowem, to jeszcze większe ryzyko wpier*olu.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 10-07-2019 21:04:08 
Kowaliow tez za wielu kibiców nie ma ale jest do przejścia a z Bivolem moze być różnie.
 Autor komentarza: Origin78kula
Data: 12-07-2019 09:34:06 
Biwoł nieźle kalkuluje,pokonać wielkiego Canelo
,zgarnąć wypłatę życia,wejść na szczyty p4p,sęk w tym że oskarek nie wypuści swojego pupilka na takiego kota jak rusek,ryzyko zbyt wielkie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.