PROGRAIS I TAYLOR PRZED FINAŁEM TURNIEJU WBSS

Prawdopodobnie we wrześniu dojdzie do finałowej walki turnieju WBSS w wadze junior półśredniej. Zmierzą się w nim znakomici Regis Prograis (24-0, 20 KO), mistrz WBA i Josh Taylor (24-0, 20 KO), czempion IBF. Ich konfrontacja zapowiada się frapująco, a zwycięzca powinien znaleźć się w prestiżowych rankingach bez podziału na kategorie wagowe. W tej chwili zarówno Szkot, jak i Amerykanin są oczywiście pewni swego.

TAYLOR ZDEKLASOWAŁ BARANCZYKA >>>

- Taylor jest dziurawy, a moich ciosów nie można bezkarnie przyjmować. To będzie niesamowita walka. Gdybyśmy poczekali z nią jeszcze trzy lata, byłaby sprzedawana w systemie PPV. Ale w turnieju WBSS najlepsi walczą z najlepszymi, nie ma czekania. Pojedynki takie jak nasz są prawdziwymi superwalkami - powiedział Prograis, który w kwietniowym półfinale w Lafayette odprawił przed czasem Kiryła Relicha.

REGIS PROGRAIS W FINALE >>>

- Zawsze wierzyłem w moje umiejętności. Teraz muszę wejść na wysokie obroty i wygrać. Walka finałowa z Prograis będzie bardziej taktyczna niż fizyczna. Obaj jesteśmy inteligentni. Obaj prezentujemy najwyższy poziom - stwierdził Taylor, który w majowym półfinale w Glasgow zdeklasował Iwana Baranczyka.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 09-07-2019 19:33:54 
Zajebista walka na papierze i nie tylko. To duże talenciaki, nie mam faworyta..
Ps Josh Taylor ma inny rekord 15(12 KO)-0
 Autor komentarza: Zarco5
Data: 10-07-2019 22:49:50 
Bedzie kandydat do walki roku
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.