TARVER CHCE TRENOWAĆ JOSHUĘ - REWANŻ Z RUIZEM 29 LUB 30 LISTOPADA?

Oficjalnych informacji wciąż brak, lecz brytyjscy dziennikarze spekulują, że do rewanżu Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO) z Andym Ruizem Jr (33-1, 22 KO) dojdzie znów w Madison Square Garden w Nowym Jorku w ostatni weekend listopada.

1 czerwca boksujący w zastępstwie za Jarrella Millera Meksykanin nieoczekiwanie zastopował Anglika w siódmej rundzie, odbierając mu pasy IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej. Niemal od razu rozpoczęto rozmowy na temat rewanżu. Opcje są dwie - ta listopadowa, nowojorska, a także walijska. Pojedynek mógłby się odbyć 14 grudnia na obiekcie Principality Stadium w Cardiff.

Przedstawiciele DAZN, czyli partnera medialnego Joshuy i promującego go Eddiego Hearna, chcą jednak, by AJ podszedł do tego rewanżu w USA. Druga walka mogłaby się odbyć w piątek (29 listopada) lub sobotę (30 listopada). Jeszcze w tym miesiącu powinniśmy poznać wszystkie szczegóły już oficjalnie.

Tymczasem sławny Antonio Tarver - niegdyś wielki mistrz wagi półciężkiej, przekonuje, że Joshuę zawiódł narożnik i zgłasza się na ochotnika do roli trenera AJ-a.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: CHAMP2209
Data: 09-07-2019 14:03:33 
Ciekawe czy Tarver chce po prostu świetnie zarobić jak każdy czy chociaż trenuje jakiś lokalnych zawodników z pasji bo pewnie wiedze ma dużą ....
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 09-07-2019 18:29:16 
Magicman mial super styl, pewnie kilka myczkow moglby AJ dac, ale zeby trenowac? Niet.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 09-07-2019 19:24:39 
To ja też się zgłaszam. Kiedyś zrobiłem kilka walk amatorskich i sporą ilość rund sparingowych, kilka razy nawet prowadziłem zajęcia w zastępstwie, wiedzę jakąś mam. Nawet nie chcę 10%, zadowoli mnie 5% ;).
Tak na poważnie, samo obycie w ringu i kilkadziesiąt walk nie sprawi że ktoś będzie wyśmienitym szkoleniowcem. Trzeba umieć przekazywać wiedzę. Widziałem jak Bruno trzymał tarczę to się załamałem, wyglądał jak by trzymał gardę i zasłaniał się przed ciosami.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.