ARCHIWUM BOKSER.ORG: NIETRANSMITOWANA WALKA ŁUKASZA RÓŻAŃSKIEGO

Archiwum BOKSER.ORG. Przypominamy Wam nietransmitowaną w TV, a nagraną jedynie kamerą BOKSER.ORG walkę Łukasza Różańskiego (11-0, 10 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: SiemionX
Data: 07-07-2019 18:04:58 
No zawsze rozwalają mnie takie walki. Koleś wstał, chciał walczyć, była szansa na fajne KO a sędzia przerywa ... :(
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 07-07-2019 18:14:19 
Do sędziego należy ocena, czy dalsza walka zagraża zdrowiu zawodnika.
Jeśli nie przerwie jej na czas, a zawodnikowi coś się stanie - będzie lanie morza gnoju na sędziego.
 Autor komentarza: adambw
Data: 07-07-2019 18:59:25 
Przyznam ze Rozal ok pokonal Izu ,nie wiadomo czemu Izu uniknal walki .druga sprawa ,Rozal nie ma szans z nikim z pierwszej dwudziestki ,ok chlopak jest moze i waleczny i silny ale te wszystkie jego ciosy to tzn kujawiaki,cepy wszystko na hura aby trafic,ponadto chlopak idzie otwarty do przodu i Taki Whyte urwalby mu glowe.fajnie ze ma te swoje piec minut ale nic dalej nie ukreci.
 Autor komentarza: Miro
Data: 07-07-2019 20:53:07 
adambw
a kto mówi aż o walkach z samą czołówką HW a więc z Whyte. Wiadomo, że to za wysokie progi. Ale Różański może walczyć z lepszymi od Izu a tych okazuje się, że jest wielu, bo Izu jest już słaby.Różański chce kilka walk kasowych , żeby zarobić wreszcie w swoim wieku kasę . Przecież On raczej nie ma ambicji sportowych na zaistnienie w czołówce HW. Zdaje sobie sprawę jakie ma umiejętności a wygrywa sercem siłą i ambicją a nie kunsztem technicznym bokserskim.
 Autor komentarza: snierzyn
Data: 07-07-2019 23:16:20 
Polska waga ciężka wygląda teraz bardzo ciekawie. Mimo, że stoi na najniższym poziomie od lat. Taki sprawny w interesach Pan Wasilewski, który (słusznie) darł koty (nieskutecznie) o porażkę Głowackiego w niezbyt sportowych okolicznościach, coś milczy kiedy jego podopieczny w bardzo podobnych okolicznościach nokautuje Izu.
Ja tu nie będę bronił Izu, bo zasłużył na KO. Tylko chcę zauważyć, jakimi hipokrytami są promotorzy. To zabija boks w Polsce. Zamiast się jednoczyć sami ze sobą drą koty..
Teraz jest potencjał zrobić jakiś turniej.. Szpilka, Różański, Wach, Siwy, Werwejko.. Jakoś się dogadać, może też z Adamkiem i Izu, wytypować 6 bokserów, 4 w 1 rundzie 1 gala, zwycięzcy walczyliby z "gwiazdami" (można rozłożyć na dwie gale) i wielki finał na narodowym.. Marketingowo tych chłopaków rozruszać, niech coś w tv pokażą, zareklamują za darmo. Kasa przyjdzie z sukcesami.. Tak ja to widzę, ale wiem, że nie ma szans na taki turniej.. Bo zaraz się podniosą głosy, że Polak z Polakiem, nie warto itp.. No mi się wydaje, ze tak nisko nasz boks upadł, że nie ma innej drogi..
 Autor komentarza: xionc
Data: 07-07-2019 23:54:45 
bardzo dobrze sedzia przerwal walke, zawodnik nie wyprowadzal ciosow i ledwo mogl sie bronic
 Autor komentarza: Apprentice
Data: 08-07-2019 00:31:13 
Obym się mylił ale idą dla polskiego boksu na prawdę chude lata, prócz Kownackiego z USA nie ma horyzoncie 1go ciekawego prospekta, mistrzostwo Europy będzie maksymum możliwości, czasy gdy przegrywaliśmy w walkach o zawodowe mistrzostwo świata będą wspomnieniem, był Adamek, Wach, Masternak, Proksa, Główka, Diablo, Szpilka, Sulęcki .... teraz będzie Szeremeta i Cieślak, a potem już tylko Różański (bez obrazy) i tym podobni + bójki jak w remizie na galach PBN, obym się mylił ale za 5 lat będzie po polskim boksie zawodowym ...
 Autor komentarza: xionc
Data: 08-07-2019 01:41:13 
Fiodor Czerkaszyn dobrze rokuje, ale rzeczywiscie poza nim slabo, Kownacki to nie jest juz dawno prospekt, tylko czolowka HWD...
 Autor komentarza: gluton
Data: 08-07-2019 08:59:03 
Łukasz podobnie walczy jak Kownacki i Ruiz. To nie jest stylowy boks ale.. to nie taniec z gwiazdami.
 Autor komentarza: bolos
Data: 08-07-2019 11:53:28 
Czerkaszyn to ukrainiec
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.