UGONOH PO PORAŻCE: MUSZĘ SIĘ ZASTANOWIĆ NAD PRZYSZŁOŚCIĄ

W pojedynku wieczoru gali w Rzeszowie Izu Ugonoh przegrał przed czasem w czwartej rundzie z Łukaszem Różańskim. To największe zwycięstwo rzeszowianina na zawodowych ringach, z kolei dla Izu to najboleśniejsza porażka w dotychczasowej karierze. Po porażce Ugonoh wyszedł do mediów. Posłuchajcie, co do powiedzenia miał dzisiejszy przegrany. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: SKiecal
Data: 07-07-2019 06:14:15 
Mógł się zastanowić, czy w ogóle chce być bokserem parę lat temu - zanim zaczął robić za medialnego pajaca.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 07-07-2019 07:32:21 
Niestety przewidziałem że Ugonoh się zdziwi. Przewidziałem też że jak walka wyjdzie poza 4-tą rundę to będą kłopoty, ale kłopoty zaczęły się już dużo wcześniej. Jak dla mnie może sobie dalej boksować, ale pokazał kibicom że już nie ma co na niego liczyć. Nie oszukujmy się Różański to żaden wybitny pięściarz i przegrana z nim wysyła Izu w całkowicie inny wymiar pięściarski. Izu to taki Polski Gerald Washington, niby coś miało być a okazało się że jednak nie będzie. Teraz znów będzie się rok zastanawiał co ze sobą zrobić po czym wróci z zawodnikiem z ujemnym rekordem. Fakt, zmarnował sobie karierę i zawiódł wielu ludzi takim występem. Na plus to to że przyznał się że był gorszy i wziął porażkę na klatę.
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 07-07-2019 09:10:47 
Izu fajny chłopina tylko za dużo filozofuje
Taki Platon polskiego boksu lol
 Autor komentarza: Marduk
Data: 07-07-2019 09:46:22 
Izu ma ogromne, powtarzam OGROMNE problemy z kondycją. Jego niska aktywność w walce też z tego wynika. Gdyby więcej używał lewego prostego i dystansował Różańskiego problemów by nie było. Technicznie jest ok, natomiast kondycję ma fatalną.
 Autor komentarza: CzystyHarry
Data: 07-07-2019 09:47:21 
Breazeale złamał mu psychikę.
 Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 07-07-2019 09:52:24 
@ teanshin, Twój komentarz:" Na plus to to że przyznał się że był gorszy i wziął porażkę na klatę."
#
#
Dokładnie, mógł przypajacować, przycwaniakować, ale tego nie zrobił.
Zdecydowanie na plus.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 07-07-2019 10:07:37 
NAOGLĄDALI SIĘ NAJMANA jak zarobić bez serca kasę i papugują .Dajcie spokój .
Człowiek ogląda,kibicuje a ten gada że zabrakło serca do walki . Kibice którzy kochają boks to też to przezywają bo boks jest częścią ich zycia jak i zawodników .
 Autor komentarza: Mars
Data: 07-07-2019 11:28:26 
Izu myślał ze będzie kolejnym celebrytą w branży bokserskiej, taki niby bokser niby ekspert, gwiazda polskich ringów, byle kasa się zgadzała... Taki "mały pływak" rzucony do morza gdzie pływają $$$ i którego nikt nie zatopi. Marzenia pękły jak bańka mydlana, w Rzeszowie surowa weryfikacja.
 Autor komentarza: sekundant
Data: 07-07-2019 12:02:32 
Ugonoh zarobia na boksie bez wychodzenia do ringu i myślę że tutaj leży sedno. Gdzieś tam potańczy, gdzie indziej pojawi się jako ekspert w telewizji i kasa wpada. Wczoraj w ringu widać było że to Różański walczy o swoje, a Izu tylko chciał ładnie wyglądać. Kolejna rzecz, że Różański przyjął co najmniej trzy najlepsze strzały Ugonoha bez mrugnięcia okiem i myślę że to go również złamało w środku. Ponadto kondycja fatalna.
 Autor komentarza: Miro
Data: 07-07-2019 16:59:23 
Izu nie ma przede wszystkim psychiki do boksu. Jest za miękki właśnie psychicznie i stąd te jego zajęcia z psychologiem.Jak nie ma psychiki to wygląda jakby nie miał serca determinacji odwagi siły woli przetrwania w ringu i zwycięstwa. Poddaje się za szybko. Gdy mu nie idzie to się frustruje.Zapowiadał się fajnie ale niestety szybko zgasł.Ale Michalczewski jak go przejmował to zapowiadał, że 2-3 walki i doprowadzi go do walki z Joshuą. Był zachwycony Izu a teraz zupełnie inna opinia wypowiedziana wskutek emocji. Nie powinien tak zmieniać opinii tylko dlatego, bo jest wściekły na Izu i dostrzegł, że wielkiej kasy na Izu jaką myslał, że zarobi to jednak nie zarobi. A ja bym oczekiwał, żeby Michalczewski znalazł chłopaka talent do boksu i od podstaw go ukształtował boksersko i pomógł mu zrobić karierę. A Darek chciał być wygodny i przechwycił pięściarza Izu już ukształtowanego w Nowej Zelandii ale przez trenera Parkera.
 Autor komentarza: Granitechin
Data: 08-07-2019 11:05:39 
Izu zanim zaczął bijatykę z Breazelem bardzo dobrze wyglądał. Ta praca nóg, kąsanie z dystansu. Technikę ma, siłę ciosu ma bo zrobił wrażenie na naturalnym ciężkim no ale wydolność i psychika kulała. Te aspekty można poprawić w odróżnieniu od szczęki czy siły ciosu i myślałem, że z dobrym sztabem Ugonoh się rozwinie ale tak się nie stało. Brakowało mi determinacji Łukasz wyraźnie bardziej chciał to wygrać i konsekwencji w trzymaniu Łukasza na dystans (może jakby walczył częściej niż raz na 1,5 roku).
 Autor komentarza: MotylPszczola
Data: 08-07-2019 23:31:55 
Izu to mistrz... mistrz marnowania sobie kariery.
Madrych wielu ale nikt za niego do ringu nie wyjdzie. Zrobi jak uwaza.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.