W PRZYSZŁYM TYGODNIU OGŁOSZENIE WALKI TYSONA FURY'EGO?

Jeden z promotorów Tysona Fury'ego (28-0-1, 20 KO), Bob Arum stwierdził, że za tydzień możemy poznać rywala Brytyjczyka w planowanej na wrzesień lub październik walce w Nowym Jorku. Sporo mówiło się ostatnio o konfrontacji ze skompromitowanym Jarrellem Millerem (23-0-1, 20 KO), przyłapanym na dopingu niedoszłym rywalem Anthony'ego Joshuy. Arum studzi nastroje w sprawie Millera, choć niczego nie wyklucza.

MILLER POWAŻNYM KANDYDATEM >>>

- Musimy porozmawiać z Tysonem, ale idziemy w stronę walki w nowojorskiej Madison Square Garden. Pojedynek może się odbyć we wrześniu lub październiku. W okolicach przyszłego weekendu możemy coś ogłosić w tej sprawie. Jeśli chodzi o walkę z Millerem, to wciąż nie ma on licencji. Dopóki jej nie zdobędzie, gadanie o walce z Furym lub kimkolwiek innym jest przedwczesne i nie ma sensu. Gdyby sytuacja Millera była jasna, konfrontacja z Tysonem byłaby bardzo ciekawa - powiedział Arum, który w grudniu tego roku skończy 88 lat.

PULEW vs FURY JESIENIĄ? >>>

Przypomnijmy, że współpromujący Fury'ego Frank Warren stwierdził ostatnio, że jest otwarty na wrześniową walkę Fury vs Miller - jeżeli Amerykanin zdoła uzyskać licencję. Mówi się, że w tej chwili promotorzy Fury'ego są przede wszystkim zainteresowani kandydaturami Millera i Kubrata Pulewa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BOXER
Data: 06-07-2019 13:37:43 
Miller za mocny na Furego .
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 06-07-2019 14:20:41 
Przeciez Fury z Millera zrobilby sobie worek treningowy.. to idealnie skrojony rywal dla takiego Tysona. Zwlaszcza, ze po tym co Adas mowi, to Miller stracil juz ten ogien co mial w sobie i nie jest tym samym zawodnikiem co byl na koksie.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 06-07-2019 14:58:42 
Jeśi ogłoszenie w przyszłym tygodniu to Miller i Jennings odpadają. Odpadają tez zawodnicy Hearna i Haymona. Odpadają prospekci powiązani z Warrenem. Jedynym sensownym rywalem wydaje sie Pulev tylko czy dostanie licencje? Coś mi sie wydaje ze szykuje sie kolejny bum. Pianeta Seferi Schwarz same asy ostatnio w rozkładzie Furego i na ten rok zapowiada sie kolejny. I to ma być najlepszy zawodnik wagi ciężkiej?? To co teraz wyprawią to kpina z kibica i ludzie to widza sprzedaż ostatniej walki Furego można okreslić tylko jako porażkę.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 06-07-2019 15:54:00 
Fury takiej walki nie weźmie. Znów wyciągną królika z kapelusza. Najważniejsze żeby był z 3-ej ligi i miał dobry rekord.
 Autor komentarza: towlasnieja
Data: 06-07-2019 19:05:48 
Obstawiam Laszlo Fekete
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.