NA HORYZONCIE UNIFIKACJA SMITH vs SAUNDERS?

Callum Smith (26-0, 19 KO) bardzo chciał walki z Canelo, ale wygląda na to, że może wyjść do starcia z Billym Joe Saundersem (28-0, 13 KO).

Unifikacja pasów WBA (Smith) i WBO (Saunders) kategorii super średniej to starcie na miarę PPV. I tak ma być sprzedana w Wielkiej Brytanii.

- Wysłałem im ofertę i do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi. A my chcemy takiego pojedynku. To byłaby gratka dla kibiców. Wyprzedalibyśmy bilety na każdy obiekt w Anglii - mówił w piątek Frank Warren, promotor Saundersa.

- Wygląda na to, że Canelo spotka się jednak po raz trzeci z Gołowkinem. Walka z Saundersem rzeczywiście ma sens. Nie zwykłem wyzywać innych do walki. Wolę usiąść ze swoim zespołem i porozmawiać o najlepszych dostępnych opcjach. Teraz zrobimy tak samo. Znalazłem się w dobrej pozycji, gdyż na horyzoncie czeka na mnie sporo ciekawych starć. Chcę się sprawdzić z najlepszymi i przekonać się, jak naprawdę jestem mocny. A to jest możliwe tylko dzięki konfrontacjom z najlepszymi pięściarzami świata. Obóz Saundersa złożył nam ofertę walki w systemie PPV przy równym podziale zysków. Na ten moment wiem tylko tyle - powiedział Smith.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Marduk
Data: 01-07-2019 17:28:06 
Bardzo fajne starcie, obaj są najmocniejsi w swojej wadze. Czekam z niecierpliwością
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.