SANCHEZ CHCE REWANŻU GASIJEWA Z USYKIEM W WADZE CIĘŻKIEJ

Aleksander Usyk (16-0, 12 KO) i Murat Gasijew (26-1, 19 KO) jeszcze nie tak dawno okupowali dwa najwyższe miejsca w rankingach wagi cruiser. Obaj panowie spotkali się w finale WBSS wagi junior ciężkiej i następnie podjęli decyzję o przejściu do dywizji ciężkiej, w której żaden z nich jeszcze nie zadebiutował. Wspomniany finał WBSS wygrał oczywiście Ukrainiec, który nie dał Rosjaninowi żadnych szans i zwyciężył wyraźnie na punkty.

Trener Gasijewa, Abel Sanchez, ma teraz nadzieję, że jego podopieczny dostanie rewanż od Usyka już w wadze ciężkiej.

- To jest porażka, którą chcemy pomścić jako drużyna. Wiemy, że Murat nie był dysponowany w 100%, co utrudniało nam zadanie. Chcielibyśmy więc tej walki w przyszłości, a zwłaszcza wtedy, kiedy w stawce znalazłby się pas wagi ciężkiej. W tej kategorii różnica rozmiarów będzie trudniejsza dla Usyka. Brak siły ciosu w wadze ciężkiej, którą ma Murat, będzie dla niego problemem. Czekamy na rewanż i mamy nadzieję, że będzie to łatwe do zorganizowania - mówił ceniony szkoleniowiec.

Dodajmy, że Usyk we wrześniu ma się zmierzyć z Carlosem Takamem, zaś Gasijew 27 lipca sprawdzi się z Joeyem Dawejko.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 01-07-2019 15:03:44 
Ten w środku to arcy rura pamiętaj o tym.
 Autor komentarza: PitersonJ
Data: 02-07-2019 00:12:12 
Zgoda z przedmówcą. Sauerland to rura.. Co do tego rewanżu to nie ma sensu, bo pierwsza walka to była deklaracja całkowita czego się nie spodziewałem jak chyba większość kibiców.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.