JENNINGS PRZED WALKĄ Z JOYCE'EM: NIE JADĘ SIĘ POŁOŻYĆ

13 lipca podczas gali organizowanej w Londynie dojdzie do ciekawej walki w wadze ciężkiej. Swoje pięści skrzyżują Joe Joyce (9-0, 9 KO) i Bryant Jennings (24-3, 14 KO). Utrzymujący nadal niezły poziom "By By" powinien stanowić dobry test dla możliwości "Juggernauta".

Jennings zaznacza, że uda się do Londynu tylko po to, by odnieść zwycięstwo. Bryant nie ma wątpliwości, że pokonanie Joyce'a sprawi, że znów wróci on do gry o najwyższe cele.

JENNINGS STRASZY JOYCE'A I POZOSTAŁYCH BRYTYJSKICH 'CIĘŻKICH'>>>

- I tak miałem walczyć w lipcu, ale przyszła oferta z Anglii, którą szybko przyjąłem. Zawsze jestem pewny siebie. W tej walce ryzyko jest duże, ale nagroda również. Wielka Brytania była jednym z moich domów. Często tu przyjeżdżałem, ale to będzie moja pierwsza walka na Wyspach Brytyjskich. Nie jadę tam, aby się położyć. Wiem, że wygrana sprawi, że znów wrócę do gry. Nie zdecydowałbym się na ten pojedynek, gdybym nie był przekonany, że mogę dać świetną walkę - tłumaczył Jennings.

Przypomnijmy, że Amerykanin w ostatniej walce został zastopowany przez Oscara Rivasa w dwunastej rundzie tamtego pojedynku. Joyce pozostaje niepokonany, a w ostatnich walkach wygrywał przed czasem z Bermanem Stiverne'em i Aleksandrem Ustinowem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: adamo
Data: 26-06-2019 11:10:19 
nie lubie stylu bokserskieko Joyce'a,fakt ze chłop ma twardy łeb,ale obstawiam na Jenningsa.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 26-06-2019 11:27:01 
Chciałbym zobaczyć Kownackiego z Jenningsem...

Jeżeli Kownacki wybiera się na Wildera to taki Jennings może mu uzmysłowić gdzie jest...
 Autor komentarza: golabek
Data: 26-06-2019 12:47:48 
Ciężka walka dla Joe. Jeżeli Jennings będzie przygotowany i zmotywowany to kto wie. Myślę że Jennings w formie spokojnie może przeciągnąć Brytyjczyka na dłuższy dystans i nawet nim wstrząsnąć gdzieś w końcówce. Ciekaw jestem bardzo kondycji Joyce.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.