DUBOIS: STYL GORMANA NIGDY NIE BĘDZIE ATRAKCYJNY DO OGLĄDANIA

Już 13 lipca w Londynie dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającej się walki dwóch prospektów wagi ciężkiej. Mowa oczywiście o Brytyjczykach: Danielu Dubois (11-0, 10 KO) i Nathanie Gormanie (16-0, 11 KO). W stawce tej walki znajdzie się wakujący pas mistrza Wielkiej Brytanii w wadze ciężkiej, a obaj panowie mają sobie sporo do przekazania za pośrednictwem mediów.

Dubois tym razem kwestionuje wartość rozrywkową walk z udziałem swojego lipcowego oponenta. "Dynamite" jest zdania, że styl walki Gormana nigdy nie będzie atrakcyjny dla kibiców.

- Cóż, ten rodzaj stylu walki nigdy nie będzie atrakcyjny, tak po prostu jest. Jedno mogę powiedzieć - ten styl nigdy nie będzie ekscytujący do oglądania - mówił Dubois.

Potężny Brytyjczyk odniósł się też do sytuacji z walki z Richardem Larteyem, kiedy to w pewnej chwili wdał się w dość chaotyczną wymianę, gdzie zainkasował groźne uderzenia.

- Szczerze mówiąc nie wiem, dlaczego do tego doszło. Duch i energia kazały mi wejść w tę strzelaninę, a więc to zrobiłem. Wygrałem tę walkę i to tyle, co mogę o tym pojedynku powiedzieć - dodał "Dynamite".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: basiaszulc
Data: 25-06-2019 13:25:46 
walka przereklamowana
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 25-06-2019 14:14:39 
jak i dubois
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 25-06-2019 18:54:45 
Z kolei ja czekam na tę walkę z niecierpliwością. Dla mnie ten pojedynek jest równie ciekawy jak Chisora vs Szpilka czy Joy Joyce vs Bryant Jennings, czy Dilian Whyte vs Oscar Rivas.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.