PROMOTORKA KOWALIOWA: JESTEŚMY OTWARCI NA WALKĘ Z CANELO

Coraz głośniej o możliwej walce Saula Alvareza (52-1-2, 35 KO) z Siergiejem Kowaliowem (33-3-1, 28 KO). Meksykanin to zawodnik wagi średniej, Rosjanin półciężkiej, jednak sławny Canelo chce na stałe zapisać się w historii i zdobyć tytuł mistrzowski czwartej kategorii.

Póki co obaj mają inne plany. Alvarez kolejny pojedynek stoczy 14 września, prawdopodobnie w wadze średniej. Niedawno zunifikował trzeci pas tej dywizji. "Krushera" czeka natomiast obowiązkowa obrona tytułu WBO z Anthonym Yarde (18-0, 17 KO). Ten pojedynek również powinien zostać rozegrany we wrześniu. Ale potem... Kto wie?

- Słyszę różne plotki o tym, że Canelo chce zmierzyć się z Siergiejem o jego pas. Do tej pory jednak nie dostaliśmy żadnej oferty od grupy Golden Boy. Nie mogę więc powiedzieć, na ile poważne są te plotki. Oczywiście Siergiej jest chętny i otwarty na taką potyczkę. To byłaby historyczna walka - mówi Kathy Duva, promotorka Kowaliowa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Champion20
Data: 25-06-2019 05:28:12 
Jeśli Canela by sie na to zgodził to ma naprawdę duze jaja!
 Autor komentarza: Pyskatyy
Data: 25-06-2019 08:39:21 
Canelo doskonale bije na korpus, co jest piętą achillesową Kowala. Pytanie tylko czy Rosjanin ma na tyle mocny cios, by być w stanie znokautować Meksykanina. Bo wiadomo, że na punkty werdykt może być tylko jeden.

@Champion20

A propos jaj Canelo. Myślę, że po tych wszystkich kuracjach raczej mu się skurczyły...
 Autor komentarza: januzs
Data: 25-06-2019 09:08:51 
W półciężkiej to już są chłopy, a nie ludziki.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.