ANDRADE: CANELO I GOŁOWKIN NIE SĄ NAJLEPSI TYLKO NAJPOPULARNIEJSI

- Byłem olimpijczykiem, jestem mistrzem świata dwóch kategorii, a to wciąż za mało i nadal wielu ludzi nie widziało mnie w akcji. Gołowkin i Canelo nie są najlepszymi zawodnikami wagi średniej, tylko najsławniejszymi - żali się Demetrius Andrade (27-0, 17 KO), który w sobotę w obronie tytułu mistrza świata wagi średniej federacji WBO spotka się z naszym Maciejem Sulęckim (28-1, 11 KO).

- Występ przed swoimi kibicami w Providence sprawia, że jestem podekscytowany. Boksowałem w różnych krajach, na całym świecie, a teraz mogę pokazać swoje umiejętności, talent i efekty ciężkiej pracy swoim kibicom. A przecież mam dwa pełne paszporty od podróży międzynarodowych. Gołowkin i Canelo nie są najbardziej utalentowanymi zawodnikami wagi średniej, mają za to świetną promocję i są najpopularniejsi - stwierdził Andrade.

Champion World Boxing Organization w środę odbędzie trening medialny, w czwartek stanie z Maćkiem twarzą w twarz, a w piątek obaj panowie zostaną zważeni. Muszą zmieścić się w limicie 160 funtów, czyli 72,55 kilograma. A w sobotnią noc walka!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.