DROGA SPENCE'A JUNIORA DO DOMINACJI: NA KOŃCU WALKA Z CRAWFORDEM

Mistrz IBF wagi półśredniej, Errol Spence Jr (25-0, 21 KO) zmierzy się w swojej kolejnej walce z Shawnem Porterem (30-2-1, 17 KO), posiadaczem pasa WBC. Plan Spence'a zakłada podbicie kategorii do 147 funtów za pomocą zwycięstw w trzech coraz bardziej prestiżowych konfrontacjach. Ostatnią, największą z nich ma być walka z mistrzem WBO Terence'em Crawfordem (35-0, 26 KO).

- Terence Crawford nie ma z kim walczyć. Przymierzany do niego Kell Brook jest skończony, zwłaszcza w wadze półśredniej, popatrzcie na jego ostatnią walkę. On nie jest już w stanie zbijać wagi - powiedział niedawny pogromca Mikeya Garcii.

ARUM: CHCEMY SPENCE'A W UNIFIKACJI >>>

- Roy Jones Jr mocno wspiera Crawforda... Najpierw pobiję Portera, potem Thurmana lub Pacquiao (do walki Filipińczyka z mistrzem WBA dojdzie 20 lipca - przyp.red.), a następnie spiorę chłopca, który dostaje takie duże wsparcie od Jona Jonesa - powiedział Spence.

Przypomnijmy, że do walki Spence'a z Porterem ma według ostatnich doniesień dojść we wrześniu. Pierwotnie mówiło się o trzecim sierpnia, jednak pojedynek został przełożony. Pod koniec tego tygodnia może zostać ogłoszona jego oficjalna data i arena, w której do niego dojdzie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.