BELLEW: JEŚLI WALKA WYJDZIE POZA CZWARTĄ RUNDĘ, FURY POKONA KAŻDEGO

Jeszcze do niedawna Tony Bellew pytany o najlepszego zawodnika wagi ciężkiej bez wahania wskazywał na Anthony'ego Joshuę (22-1, 21 KO). Przekonuje się jednak powoli do Tysona Fury'ego (28-0-1, 20 KO), nazywając go najlepszym bokserem królewskiej kategorii.

Zdaniem bombardiera z Liverpoolu, jedynym sposobem na załatwienie "Króla Cyganów" jest szybka wygrana przed czasem, zanim ten jeszcze nie zdąży się rozkręcić.

- Jeśli ktoś wyjdzie z Furym poza czwartą rundę, to z nim przegra. Z Joshuą włącznie, choć wydaje mi się, że Anthony zdążyłby się z nim rozprawić na początku. Jeśli jednak Fury przetrwałby bez większych szkód, potem to on by wygrał. Jego sposób i umiejętność poruszania się w ringu są naprawdę wspaniałe, szczególnie biorąc pod uwagę jego rozmiary, wzrost i wagę. Joshua bije może szybszymi kombinacjami, ale to Fury ma najszybszy pojedynczy cios. Chodzi mi o jego lewy prosty. A do tego Tyson jest według mnie najinteligentniejszy między linami. To najlepszy bokser wagi ciężkiej - mówi Bellew.

Fury tydzień temu zastopował w drugiej rundzie niepokonanego dotąd Toma Schwarza. Był to dla niego debiut na antenie stacji ESPN. Za pięć walk zarobi aż 100 milionów dolarów!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: SiemionX
Data: 22-06-2019 20:17:49 
Dlaczego akurat poza 4 rundę? Wilder przeboksował 12 i uzyskał remis a mógł wygrać.

Przy okazji, FAME MMA się zaczyna, ale to się rozwija, już teraz przebija w Polsce KSW, gale bokserskie to wiadomo, a zawodnicy zarabiają tam lepiej niż na "normalnych" galach, tak słyszałem. To dopiero będą jajca jak niedługo taki Bonus BGC czy Lil Masti będzie przytulać więcej siana od polskiego topu w boksie. :)
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 22-06-2019 20:28:12 
Nie zgadzam się z Bomberem z tymi 4 rund ami. Tak się składa że miał lekkie problemy w 12 rundzie jak Wład mocniej na niego ruszył. Wylapal wtedy prawy który trochę poczuł. Nie wspominam o Wilderze któremu zabrakło pół sekundy i miałby wygrana przed czasem. Równiez w 12.

Tyson jest świetny ale jego taktyka jest bardzo energochlonna. Ma on przestoje i mniej aktywne rundy. Da się go trafić nie tylko na początku. W dodatku facet uwielbia wyglupy, ringowe prowokacje, i często z tym przegina- to też stwarza szanse. Przez to poleciał na deski pierwszy raz w walce z Wilderem.

Można go moim zdaniem pokonać przed czasem w każdej rundzie ale wypunktowac go będzie tragicznie ciężko. Jest obecnie nr 1.
 Autor komentarza: Paulpolska
Data: 22-06-2019 20:29:41 
Autor komentarza: SiemionX

Bo to prawda nikt z Youtube'a za grosze nie wyjdzie walczyć bo oni z YT niektórzy zarabiają już więcej od zawodników KSW więc nie pójdą się lać po mordach za mniej
 Autor komentarza: SiemionX
Data: 22-06-2019 20:43:17 
@Paulpolska, oczywiście tak jest, ale zwróć uwagę na to, że jednak dla tych z YT pieniądze się znajdują i nie dają oni sobie wcisnąć kitu, że samo wystąpienie na gali jest dla nich promocją więc powinni wyjść za darmoszkę i się cieszyć, że ktoś się nimi zainteresował. A jak słyszę o polskich bokserach, którzy mają sukcesy w amatorce, wiele już potrafią i wychodzą za te około 20 tys (teraz 20 ale jak wygrasz i będziesz znany to będzie więcej, na gali się promujesz, bla, bla bla) to mi się przypomina sytuacja jaką ma świeży pracownik na bezpłatnym stażu. Przecież nawet na topowych galach w USA młodzi, perspektywiczni zawodnicy z dobrymi rekordami walczą często za 2-5 k $. A bokser zarabia 2-4x w roku.
 Autor komentarza: Paulpolska
Data: 22-06-2019 20:55:13 
Autor komentarza: SiemionX

Ale o tych bokserach z amatorki nikt nie słyszy więc kto im zapłaci za to, że nie przyciągną tak naprawdę uwagi ? To samo masz na KSW kto dostanie więcej Popek, Burneika czy Bedorf, Cipao itp ? Odpowiedź jest prosta. To tak jakbyś będąc dyplomowanym informatykiem z wysokiej półki poszedł robić do zakładu pracy albo brał za swój zawód 20% stawki :] Oni mają kasę z YT która definiuje to, że są sławni bo to ta sława daję im przychody więc ludzie chcą ich oglądać. Sam to teraz oglądam bo walczą YTuberzy których znam więc chcę to zobaczyć a 3/4 zawodników KSW to jakieś anonimy albo celebryci mający tyle pojęcia o sporcie co Ci YTuberzy i więcej się tulą po macie ringu niż walczą co zabija emocje
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.