DAWEJKO: JESTEM NA TYM SAMYM POZIOMIE CO JOSHUA CZY WILDER

Joey Dawejko (19-7-4, 11 KO). To właśnie jego nazwisko przewijało się w mediach jako tego, którzy rzekomo posłał na deski Anthony'ego Joshuę na sparingu przed porażką z Andym Ruizem Jr. Teraz będzie miał okazję pokazać swe umiejętności w oficjalnej potyczce. Rywalem filadelfijczyka będzie były zunifikowany mistrz kategorii cruiser, debiutujący w wadze ciężkiej Murat Gasijew (26-1, 19 KO).

Pojedynek odbędzie się 27 lipca w Arlington podczas gali Ramirez vs Hooker.

- Byłem na obozach przygotowawczych Anthony'ego Joshuy, Deontaya Wildera, Władimira Kliczki czy Andy'ego Ruiza Jr. Za każdym razem było to dla mnie świetne doświadczenia, ale przekonałem się, że jestem na tym samym poziomie co oni. Nie odstaję od tamtych zawodników. Dlatego wierzę, że zostanę kiedyś mistrzem świata. Nie ma w wadze ciężkiej zawodnika z umiejętnościami technicznymi, jakie ja posiadam. Mam parę porażek w rekordzie, lecz one nie wzięły się z niczego. Po prostu nie wystarczająco dużo trenowałem. Przed walką z Charlesem Martinem nie byłem na sali nawet jednego dnia. Teraz jednak przygotuję się na Gasijewa - obiecuje mistrz świata juniorów z 2008 roku, w którego narożniku stoi obecnie Andre Rozier.

- Jestem bardzo zadowolony z wspólnych treningów. Czuję się naprawdę dobrze, właśnie takich ludzi potrzebowałem, aby pokonać Gasijewa. A dzięki wygranej dostanę jeszcze większe walki z elitą wagi ciężkiej. Mam odpowiednie umiejętności, by rywalizować z najlepszymi - dodał Dawejko.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Zartan
Data: 19-06-2019 09:37:38 
Skąd się biorą takie ameby... Gość z rekordem jaki wszyscy widzą , nikogo totalnie na rozkładzie i jest na tym samym poziomie co Wilder i Joshua. Pas prędzej Molina by zdobył niż on. Chyba :P
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 19-06-2019 10:14:22 
7 porażek, 4 remisy - przypadek.
1 wygrana z Rossym, 18 wygranych z nikim - poziom AJ i Wildera.
 Autor komentarza: Graham
Data: 19-06-2019 13:13:31 
Uważam go za dobrego pięściarza tylko mógłby zejść do ... półciężkiej jak nie do super średniej, niestety wzrost mocno go ogranicza.
 Autor komentarza: MikeTrollo
Data: 19-06-2019 14:09:13 
Pamietam jak walczył jeszcze z Mansourem ktory był w gazie...Niezle sobie radził chociaż głównie wyróżnił sie odpornością na ciosy duzo zbierał od mocna bijacego Amira i nie robiło to na nim wiekszego wrazenia.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 19-06-2019 14:21:34 
Dawejko to journeyman i wyżej tego poziomu juz nie podskoczy ze względu na warunki. Jest upasionym półciężkim nic więcej, mimo wszystko lubię chłopaka i niech mu się wiedzie. Jak widać KD na AJ'u dodało mu skrzydeł.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 19-06-2019 20:27:13 
Czemu ma nie wierzyc, skorosparowal jak rowny z rownym z mistrzami to jest, jak mowi, na podobnymnpoziomie bo by go inaczej nie brali. Rzeczywiscie, po kilku porazkach, stracil nadzieje na dobrego promotora i kase. On nie utrzymuje sie z boksubtylko z pracy poza ringiem wiec moze teraz, gdy pojawila sie kasa pozwalajaca mu na koncentracje tylko na boksie Gasijev moze sie oszukac. Byl mistrzem swiata, ja go nie skreslam.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 19-06-2019 20:30:47 
NA poziomie JOshuy jest, ale Wilder by go zabil w trzech rundach.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.