PÓŁFINAŁY WBSS W RYDZE: TYPY CLIFFA ROLDA

Publicysta portalu BoxingScene, Cliff Rold stawia w dzisiejszych walkach półfinałowych turnieju WBSS w Rydze na zwycięstwa Mairisa Briedisa (25-1, 18 KO) i Andrew Tabitiego (17-0, 13 KO). Przyjrzyjmy się bliżej opiniom amerykańskiego eksperta.

- Głowacki wyglądał lepiej od Briedisa w ćwierćfinale i zmusi Łotysza do ciężkiej pracy swoim boksem, umiejętnością łączenia pressingu z mocnymi akcjami kontrującymi. Mam jednak przeczucie, że przed własną publicznością bardziej wszechstronny i nieco szybszy Briedis pokona Głowackiego jednogłośną decyzją sędziów - pisze Rold.

RAPORT ŁUKASZA FURMANA Z RYGI >>>

- Tabiti pozostaje czarnym koniem turnieju, a teraz staje do swojej najtrudniejszej walki. Kubańczyk ma duże doświadczenie, konkretny lewy prosty i jedne z najlepszych w światowym boksie kombinacji ciosów prostych. Dorticos ma jednak za sobą wiele ciężkich walk i w walce Masternakiem był pod koniec pojedynku krańcowo zmęczony. Tabiti jest świeższy i jeżeli uda mu się przetrwać początkowe szarże Kubańczyka i być bardziej aktywnym niż ostatnio, to przewiduję zwycięstwo Amerykanina - dodaje ekspert.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.