FINAŁ TURNIEJU WBSS W POLSCE?

Wielki finał elitarnego turnieju World Boxing Super Series w Polsce? To realne! Jutro muszą być tylko spełnione dwa warunki. Jednym z nich jest oczywiście zwycięstwo Krzysztofa Głowackiego (31-1, 19 KO)!

Rywalem Polaka, mistrza świata wagi junior ciężkiej federacji WBO, będzie Mairis Briedis (25-1, 18 KO). Lepszy z tej dwójki do pasa WBO dorzuci również wakujący tytuł WBC. W drugiej połówce spotkają się Yuniel Dorticos (23-1, 21 KO) i Andrew Tabiti (17-0, 13 KO). Lepszy z tej dwójki zostanie mistrzem federacji IBF, choć póki co tylko w wersji tymczasowej. Żeby finał odbył się rzeczywiście w Polsce, z tej dwójki powinien wygrać Kubańczyk.

POD TYM LINKIEM ZNAJDZIESZ WSZYSTKO O WALCE GŁOWACKI vs BRIEDIS O PASY WBC/WBO >>>

- Chciałbym, żeby wygrał Dorticos, bo jeśli tak się stanie, wówczas jest duża szansa na finał turnieju Głowacki vs Dorticos w Polsce. Póki co staram się nie wybiegać za daleko w przyszłość, choć rzeczywiście w kuluarach były już pierwsze rozmowy w tej sprawie - przyznał Andrzej Wasilewski, promotor Głowackiego i partner biznesowy Leona Margulesa, który z kolei promuje Dorticosa. Jutro na łamach BOKSER.ORG wywiad z szefem grupy Knockout Promotions.

Tak więc jutro ściskamy kciuki najpierw za Kubańczyka, a potem oczywiście za Krzyśka. Poniżej wideo z dzisiejszej ceremonii ważenia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: WielkiBokser
Data: 14-06-2019 20:14:43 
wooowwwwww !!!! to jest infoo
dlaczego tak pózno dzisiaj ring Sport (23.30 ) ??
 Autor komentarza: SiemionX
Data: 14-06-2019 22:56:59 
Hahah no to już po piewszym warunku
 Autor komentarza: mirage
Data: 14-06-2019 23:24:09 
Boxrec podaje , że Anthony Joshua został bezterminowo zawieszony przez komisję stanu Nowy Jork !!! Czy ktoś ma jakieś bliższe informacje na ten temat ?
 Autor komentarza: Koko
Data: 15-06-2019 00:53:19 
mirage

było miliard razy. standardowa procedura komisji boksu stanu w którym było walczone :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.