WIELKIE PIENIĄDZE DLA FURY'EGO ZA WALKĘ Z MAŁO ZNANYM SCHWARZEM

- Boksuję, bo to sprawia mi największą przyjemność - mówi Tyson Fury (27-0-1, 19 KO). Ale dzięki temu również fantastycznie zarabia. Anglik za sobotnie starcie z mało znanym Tomem Schwarzem (24-0, 16 KO) zarobi według brytyjskich mediów aż 12,7 miliona dolarów!

- Kiedy dostaje się takie pieniądze, nie trudno o motywację do treningów. To robi się proste. Ale walka Joshuy z Ruizem pokazała, że nie można lekceważyć nikogo - kontynuował "Król Cyganów".

- Czuję się fantastycznie. Dopiero co skończyłem trzydzieści lat i nie myślę nawet o zakończeniu kariery. Zostało mi jeszcze z dziesięć kolejnych lat. To doskonały czas dla wagi ciężkiej i cieszę się, że jestem tego częścią - zakończył Fury.

GRAJCIE I WYGRYWAJCIE Z STS - WALKA FURY vs SCHWARZ >>>

- Wygram i zszokuję świat tak jak kiedyś Max Schmeling. Jestem świetnie przygotowany - odgraża się zmotywowany Schwarz.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 12-06-2019 13:59:13 
Hehehe, Wilder takie pieniądze dopiero dostał jak zawalczył z Cyganem. A tu Cygan dostaje grube bańki za obijanie 3-ej ligi HW.
A Szwarc ile dostanie? Pewnie góra $50 tyś., a powinien dostać z $1.5 mil tyle co Wilder za walki mistrzowskie. Dopiero by go ch** strzelił.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 12-06-2019 15:13:37 
Niedawno mówił że 2-3 walki i kończy teraz mówi 10 lat to chory pacjent ale dobrze się napier... czekam aż ktoś go znokautuje przynajmniej jak Szpilkę bo na to zasługuje jak mało kto w HW sprawiedliwość być musi.
 Autor komentarza: bolos
Data: 12-06-2019 15:49:21 
Ale z nich frajerzy, że płacą tyle kasy za walki z jakimiś bumami, chyba nie mają co z pieniędzmi robić.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.