DUBOIS: GORMAN I JEGO EKIPA MOGĄ STAĆ SIĘ MOIMI FANAMI

Już 13 lipca w Londynie dojdzie do walki dwóch bardzo ciekawych prospektów: Daniel Dubois (11-0, 10 KO) kontra Nathan Gorman (16-0, 11 KO) o wakujący pas mistrza Wielkiej Brytanii w wadze ciężkiej. Nathan ostatnio atakuje Daniela werbalnie, ale olbrzymi Dubois zachowuje spokój - przynajmniej na zewnątrz.

GORMAN IDZIE ŚLADAMI RUIZA JUNIORA >>>

- Myślę, że w grę może wchodzić zazdrość. Może team Gormana ogląda mnie w telewizji zbyt często i członkowie tej ekipy stali się moimi hejterami. Ale zawsze mogą też zostać moimi fanami - mówi Dubois.

- W ogóle nie przejmuję się siłą uderzenia Gormana. Muszę po prostu odpowiednio wejść w walkę i zrobić swoją robotę. Dbano o rozwój Gormana od momentu, kiedy pierwszy raz wszedł na salę bokserską. Szlifowano go, żeby dobrze wyglądał w ringu i wygrywał kolejne walki. Kiedy jednak zmierzy się ze mną, to wszystko straci znaczenie, bo ja po prostu wiem, że wystarczy mi podejście do tego w dobry sposób i wykonywanie swojej roboty - dodaje 21-letni ''Dynamit'', który wielokrotnie sparował z Gormanem w czasach, gdy obaj byli członkami brytyjskiej kadry narodowej.

Przypomnijmy, że swoich dwóch ostatnich walkach Dubois wygrał przed czasem z Razvanem Cojanu i Richardem Larteyem, natomiast Gorman pokonał na punkty wspomnianego Cojanu, a także wygrał z Kevinem Johnsonem - również na pełnym dystansie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 11-06-2019 19:19:47 
Myślę, że nie będzie to łatwa przeprawa dla Daniela Dubois. Gorman, co prawda nie ma silnego ciosu, ale jak na swój wiek dużo potrafi, znacznie więcej niż Dubois. Zobaczymy jak Gorman poradzi sobie pod większą presją, bo rzeczywiście na tle wypalonego Kevina Johnsona brylował i podobnie w walce z Cojanu. Z Duboisem tempo walki będzie wyższe i dopiero tutaj nastąpi weryfikacja Nathana. Lubię obu zawodników i z ogromną ciekawością obejrzę ten pojedynek.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 11-06-2019 22:34:57 
Dubois w swoich atakach jest chaotyczny, za szybko sie odpala i dopiero stopuje go jakas mocna kontra, wtedy szybko odpuszcza i dalej poluje na mocny cios, styl robi walke, a wydaje mi sie, ze Gorman moze jemu pasowac, wiec nie bede pisal o zadnym tescie Dubois, mnie osobiscie ten chlopak nie przekonal, zwlaszcza w walce z Tomem Little, Dubois lapal niepotrzebne ciosy i gdyby byl to zawodnik, ktory ma czym klepnac to bylo by roznie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.