SULĘCKI-ANDRADE: NA ROZPISCE WALKA O PAS WBA YAFAI vs JIMENEZ

Karta gali Sulęcki vs Andrade, która odbędzie się 29 czerwca w Providence, został wzbogacona o kolejną interesującą potyczkę. Przypomnijmy, że Polak atakujący tron WBO wagi średniej wystąpi w walce wieczoru.

Maciej Sulęcki (28-1, 11 KO) na pewno nie jest faworytem starcia z Demetriusem Andrade (27-0, 17 KO), ale zapowiada sprawienie niespodzianki.

Już wcześniej informowaliśmy Was, że przed "Striczem" amerykańskim kibicom pokaże się były mistrz świata wagi ciężkiej, Joseph Parker (25-2, 19 KO). Rywalem Nowozelandczyka będzie pogromca Tomka Adamka, mocno bijący Eric Molina (27-5, 19 KO).

Dziś oficjalnie potwierdzono kolejny pojedynek. Khalid Yafai (25-0, 15 KO) - panujący mistrz świata kategorii super muszej federacji WBA, w już piątej obronie pasa spotka się niepokonanym od ponad ośmiu lat Norbelto Jimenezem (29-8-4, 16 KO). Dla championa będzie to zarazem obowiązkowa obrona.

SULĘCKI: CHCĘ ZDOBYĆ TYTUŁ, A POTEM WALCZYĆ Z CANELO I GOŁOWKINEM >>>

Maciek będzie drugim Polakiem atakującym tytuł mistrza świata wagi średniej. Pierwszym był Grzegorz Proksa, który przegrał przez TKO z Giennadijem Gołowkinem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 11-06-2019 19:34:45 
Jakoś nie przeżywam walk Macieja Sulęckiego. Ten zawodnik nie wzbudza we mnie żadnych emocji. Trzeba jednak przyznać, że zasłużył sobie na wysokie miejsce w rankingu. Wydaje mi się jednak, że Andrade to jeszcze półka wyżej. Ten zawodnik świetnie porusza się na nogach, zawsze utrzymuje właściwy balans by pochylić się w kierunku rywala i błyskawicznie odchylić do tyłu, gdy dochodzi do ataku rywala, bez utraty równowagi. Nieczęsto widzi się takich pięściarzy. Jeżeli Sulęcki wygra ten pojedynek to bardzo urośnie w moich oczach. W moich oczach faworytem powinien być Andrade.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.