TYSON FURY: W STAWCE MOJEJ SOBOTNIEJ WALKI MOŻE BYĆ PAS WBO

Wydaje się to mało realne, ale Tyson Fury (27-0-1, 19 KO) twierdzi, iż w stawce jego sobotniej walki z Tomem Schwarzem (24-0, 16 KO) może być wakujący pas mistrzowski federacji WBO wagi ciężkiej.

Mało znany Niemiec jest drugi w rankingu World Boxing Organization, Anglika umieszczono tuż za nim. Wyprzedza ich tylko Dillian Whyte. Andy Ruiz Jr miałby zostać pozbawiony tytułu w razie wyjścia do rewanżu z Anthonym Joshuą, ale po pierwsze - wątpliwe jest, by do soboty ogłoszono ten rewanż, a po drugie - promotor Eddie Hearn zapewniał, że w drugiej walce Joshuy z Ruizem w stawce również będą trzy tytuły.

- Słyszę teraz, że pas WBO może być w stawce naszej sobotniej walki. To znakomita informacja. Podobno jest taka szansa, choć żaden pas nie jest tak ważny jak status "mistrza liniowego" - stwierdził Fury, który w dalszej perspektywie patrzy już na rewanż z Deontayem Wilderem (41-0-1, 40 KO), championem WBC.

- Mogę pobić Wildera siedem dni w tygodniu, w niedzielę nawet dwa razy. W pierwszej walce wygrałem dziesięć z dwunastu rund, lecz ogłoszono remis. Dzięki temu jednak rewanż będzie jeszcze chętniej oglądany - dodał "Król Cyganów".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: xionc
Data: 12-06-2019 07:13:15 
Przeciez pas WBO ma Andy Ruiz Jr
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.