MAYWEATHER SR: TABITI MA WIELKĄ SZANSĘ, BY WYGRAĆ TURNIEJ WBSS

W najbliższą sobotę na gali w Rydze czekają nas półfinały turnieju WBSS wagi junior ciężkiej. Walka wieczoru to oczywiście pojedynek Głowacki vs Briedis, ale drugi półfinał, w którym Andrew Tabiti (17-0, 13 KO) zmierzy się z Yunierem Dorticosem (23-1, 21 KO), również zapowiada się znakomicie. Amerykanina bardzo chwali jego były trener, Floyd Mayweather Sr.

- Tabiti ma wielką szansę, żeby wygrać cały turniej. Pokazałem mu wszystkie rzeczy, których potrzebuje do zwycięstwa. Zbudowałem jego dzisiejszy poziom, jego przeznaczeniem jest bicie rekordów, bycie zwycięzcą. Kibice mają szansę zobaczyć klasyczne widowisko. Tabiti ma iść do przodu i aktywnie poruszać się w ringu, pomoże mu też poruszanie głową - mówi ceniony specjalista i naprawdę dobry niegdyś bokser, znany szerszej publiczności przede wszystkim jako ojciec i trener Floyda Mayweathera Juniora.

YUNIER DORTICOS JUŻ W RYDZE >>>

- Pracowaliśmy nad wieloma elementami. Kątami ataku i wywieraniem presji, polepszaniem tego, co umie już Andrew. To, czego wcześniej w pełni nie wykonywał, wykonuje teraz i jest z dnia na dzień coraz lepszy. Zaadaptował się do nowych rozwiązań, które wprowadziliśmy. Jest bardziej skoncentrowany niż kiedykolwiek. Kluczem do pokonania Dorticosa jest wywieranie presji i spychanie go do obrony. Będziemy chcieli wykorzystać wszystkie błędy Kubańczyka. Kibice mogą oczekiwać dojrzalszego Andrew. Zobaczą większy arsenał bokserski i większą mądrość, zawodnika lepszego niż myśleli - dodaje Otis Pimpleton, trener ''Bestii''.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Marduk
Data: 10-06-2019 21:47:56 
Dla mnie Tabiti to taka niewiadoma, ale Cunninghama zrobił decyzją 2x97-93 100-90. TJak mu się przyjrzeć to rzeczywiście jest ciekawy. W dodatku młody, więc na pewno zalicza progres.
 Autor komentarza: PawelToronto
Data: 10-06-2019 22:55:19 
Chcialbym aby pokonal tego chwalipiete Dorticosa.
 Autor komentarza: Raelianin
Data: 11-06-2019 07:22:37 
Marduk

Widziałeś walkę Tabiti - Cunningham?
Zdaję się, że nie skoro przywiązujesz jakąkolwiek uwagę do punktacji. Walka była bliska.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.