TOM LOEFFLER O TRZECIEJ WALCE GOŁOWKINA Z ALVAREZEM

Promotor Giennadija Gołowkina (39-1-1, 35 KO), Tom Loeffler jest przekonany, że dojdzie do trzeciej walki Kazacha z liderem wagi średniej Saulem Alvarezem (52-1-2, 35 KO). Według Loefflera na tym pojedynku zależy tak wielu ludziom, że tylko decyzja Meksykanina może mu zapobiec.

- Usiądziemy teraz i przedyskutujemy opcje. John Skipper z DAZN powiedział Gołowkinowi, że kontrakt z tą platformą jest najlepszą drogą do trylogii z Canelo. John zrobi więc swoją robotę, będzie rozmawiał z Oscarem De La Hoyą i Alvarezem. Zorganizowaliśmy już dwie walki we współpracy z Golden Boy, choc było wiele przeszkód, musieliśmy iść na ustępstwa. Ale teraz nie wydaje mi się, by doprowadzenie do trzeciej walki było problemem. Chyba, że Canelo nie chce już wchodzić do ringu z Gołowkinem... - powiedział Loeffler.

DE LA HOYA PROWOKUJE GOŁOWKINA >>>

- Nie wiem, jak umowa Canelo z DAZN jest skonstruowana, jednak musi istnieć jakaś forma finansowej zachęty dla Meksykanina, jeśli chodzi o walkę z Gołowkinem. Istnieje przecież zachęta dla ''GGG''. Walka ma sens finansowy, chcą jej kibice i media. To po prostu jedna z największych konfrontacji możliwych do zorganizowania w boksie - dodał Amerykanin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: PawelToronto
Data: 10-06-2019 18:03:29 
Umowa DAZN zarowno z Canelo jak i GGG jest zapewne tak skonstruowana, ze za takie pieniadze jakie dostaja za walki musza walczyc z tymi ,ktorych wskaze DAZN.Za obijanie "ogorkow" nie beda im placic, bo kto to kupi.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 10-06-2019 18:38:10 
Trzecia walka będzie wyglądała dokładnie tak samo jak dwie poprzednie. A że Alvarez jest teraz największą gwiazdą DAZN, no cóż..
SD, MD a może i UD już wydrukowane..
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 11-06-2019 23:08:13 
pitu pitu po rollsie ggg bedzie 1 kazdej federeacji i w ktorejs musi rudy dac mu rewanz i oni do tego daza bo tak bedzie trzeba podzielic sie równiej niz z obowiazkowym
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.