ZWYCIĘSTWA MADRIMOWA, ACHMEDOWA I CEBALLO W NOWYM JORKU

Na gali Gołowkin vs Rolls w nowojorskiej Madison Square Garden doszło do walk z udziałem bardzo ciekawych prospektów. Zwycięstwa odnieśli Uzbek Israil Madrimow (3-0, 3 KO), Kazach Ali Achmedow (15-0, 11 KO) i Amerykanin Brian Ceballo (9-0, 4 KO).

Domagający się walki z mistrzem świata WBO wagi super półśredniej Jaime Munguią, 24-letni ''The Dream'' Madrimow zdeklasował Norberto Gonzaleza (24-13, 13 KO), aplikując mu w każdej rundzie mocne ciosy z obu rąk, głównie sierpowe. Koniec nastąpił w szóstej rundzie, gdy sędzia przerwał brutalną, uzbecką egzekucję.

Dawny podopieczny Dariusza Snarskiego, z walki na walkę coraz bardziej imponujący Ali Achmedow (23 lata) już w trzeciej rundzie zastopował Marcusa McDaniela (15-1, 2 KO), który próbował wielu uników i chciał zneutralizować moc Kazacha dynamicznym poruszaniem się w ringu. Nie na wiele się to zdało. Achmedow miał przewagę w każdym elemencie, w trzecim starciu zepchnął rywala na liny po mocnym ciosie prawą ręką i fachowo dokończył robotę. McDaniel padł na matę, zdołał wstać, ale sędzia uznał, że nie powinien już kontynuować walki.

Jeden z najlepszych amerykańskich prospektów, 25-letni ''półśredni'' Ceballo rozprawił się z niepokonanym Kazachem Bahtijarem Ejubowem (14-1-1, 12 KO), dominując przede wszystkim pod względem szeroko pojętej szybkości. Kazach miał swoje momenty, ale wyglądał na dość ograniczonego zawodnika na tle młodej gwiazdki. Sędziowie punktowali jednogłośnie na korzyść Ceballo (80-72, 78-74, 79-73).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: AdRem
Data: 09-06-2019 10:33:10 
Dzieki redakcjo za podsumowanie. Od siebie dodam tylko o dramatycznym w skutkach pojedynku ktory odbyl sie w piatek w Meksyku. Felipe Orucuta zostal znokautowany co doprowadzilo do zatrzymania akcji serca i musial byc reanimowany. Teraz jezeli sie nie myle jego stan jest stabilny ale znajduje sie w spiaczce.. Mam nadzieje, ze bedzie zdrowial jak Stevenson.
 Autor komentarza: soulfoodboxing
Data: 09-06-2019 13:04:22 
@AdRem - dziękujemy za informację. Przed chwilą umieściliśmy news o tej tragedii na stronie. Wczoraj było trochę sprzecznych informacji na ten temat i wstrzymaliśmy się na kilkanaście godzin z publikowaniem informacji.
 Autor komentarza: AdRem
Data: 09-06-2019 14:04:30 
@soulfoodboxing, dzieki!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.