JENNINGS O 'NIESPODZIANCE': LUDZIE GÓWNO WIEDZĄ O BOKSIE

- Większość ludzi gówno wie o boksie, dlatego tak bardzo byli zaskoczeni wygraną Ruiza nad Joshuą - uważa były pretendent do mistrzostwa świata, wciąż należący do szerokiej czołówki wagi ciężkiej Bryant Jennings (24-3, 14 KO).

Skazywany na pożarcie przez bukmacherów Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) cztery razy wysłał na matę ringu Anthony'ego Joshuę (22-1, 21 KO), stopując go ostatecznie w siódmej rundzie. Tym samym został nowym championem IBF/WBA/WBO.

- Nie powiem, że byłem pewien wygranej Ruiza, ale jego zwycięstwo nie było dla mnie żadną niespodzianką. Ludzie powinni przestać patrzeć na budowę zawodnika, a zacząć zwracać uwagę na inne sprawy. A czemu wygrana Ruiza mnie nie zdziwiła? Weźcie pod uwagę elementy, w których Joshua jest najgorszy, i dopasujcie do tego rzeczy, w których akurat Ruiz jest najlepszy. I nagle wyjdzie nam, że Ruiz ma bardzo zły styl dla Joshuy. To był zły matchmaking. Joshui wybrano nieodpowiedniego przeciwnika. Nie mówię, że Joshua nie jest bardzo dobry, tylko styl robi walkę, a styl Ruiza bardzo mu nie pasuje - mówi pięściarz z Filadelfii, mający na rozkładzie między innymi naszego Artura Szpilkę.

- Rewanż może wyglądać podobnie. Wydaje mi się, że Ruiz nie uderza nawet mocno, ale bije długimi kombinacjami i czasem Joshua nie wiedział nawet, z której strony nadleci kolejny cios - dodał Jennings.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: towlasnieja
Data: 07-06-2019 00:32:39 
Bukmacherzy też gówno wiedzą o boksie?
 Autor komentarza: teanshin
Data: 07-06-2019 07:36:13 
Wygląda na to że gówno wiedzą o boksie tylko Matchmakierzy AJ'a.
 Autor komentarza: Champion20
Data: 07-06-2019 07:55:36 
Ja też się dziwię sami eksperci gadali ciągle głupoty nie zauważając wszystkich słabych stron Joshuy to było widać gołym okiem że to że przegra jakąś walkę to tylko kwesta czasu
 Autor komentarza: werwoolf
Data: 07-06-2019 10:08:09 
Pierdolenie takie, ludzie co zjedli zęby na boksie, typują gorzej jak Janusze, wieloletni mistrzowie i trenerzy kadr tez. Lenoxa to szkoda nawet przypominac, trenerow jak Łapin czy Raubo tez. Szpilka-Kownacki to typowy przykład, z drugiej strony nikt nie siedzi w skórze i glowie zawodnika.
 Autor komentarza: Adih4sh
Data: 07-06-2019 10:26:39 
Można sobie mówić trzy po trzy ale jak w rewanżu Ruiz znów wygra, wtedy można powiedzieć że jest lepszy.
Puki co stanowić można iż AJ jest lepszy od Meksykańca i wygra. Zwycięstwo wymsknęło się mu przez nonszalancję.
 Autor komentarza: Fakulaev
Data: 07-06-2019 13:50:23 
Szczególnie na polskich forach.
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 07-06-2019 16:21:22 
Ta po walce wszyscy krzyczą a gdzie byli ci eksperci przed walką? Ja stawiałem na Aj i dalej mu kibicuje i nie uważa go za buma. Prawdziwego mistrza poznaje się po tym jak podnosi się po porażce i za pół roku zobaczymy czy Aj wróci na mądrzejszy i lepszy czy jest skończony teraz to tylko gdybanie.
 Autor komentarza: NarkiZg
Data: 08-06-2019 07:46:50 
Prawda jest taka, ze dostanie jeszcze raz od Ruiza, tak samo od Wildera i Furego.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.