SPARINGOWE PLOTKI - FURY DEMOLUJE, DAWEJKO, TEN OD JOSHUY, DLA GASIJEWA

Głośno zrobiło się o Joeyu Dawejce (19-7-4, 11 KO) przez pogłoski o rzekomym nokaucie, jaki miał niby zafundować Anthony'emu Joshui (22-1, 21 KO) podczas sparingu na tydzień przed walką z Andym Ruizem Jr (33-1, 22 KO). I teraz Dawejko będzie miał okazję udowodnić swoją wartość w oficjalnym występie przeciwko innemu bardzo mocnemu rywalowi.

Murat Gasijew (26-1, 19 KO) - były zunifikowany mistrz kategorii cruiser, po operacji i długiej rehabilitacji w końcu zadebiutuje w wadze ciężkiej. Rosjanin wystąpi 27 lipca na rozpisce gali Hooker vs Ramirez. I właśnie tego dnia naprzeciw Gasijewa ma stanąć Dawejko.

Amerykanin z polskimi korzeniami to były mistrz świata juniorów. Jest groźny, ale nie osiągnął tyle, ile mu wróżono. Może teraz jego karta się odwróci? Ale zadanie będzie bardzo trudne, gdyż Gasijew postawi bardzo wysoko poprzeczkę...

A skoro jesteśmy już przy sparingach... Znany dziennikarz Mike Coppinger poinformował, że Tyson Fury (27-0-1, 19 KO) również ma kłopoty na sparingach. Tylko innego rodzaju. "Król Cyganów" podłapał podobno taką formę, że odesłał już kilku sparingpartnerów do domu. Przypomnijmy, że Anglik za dziewięć dni spotka się w Las Vegas z notowanym na drugim miejscu w rankingu WBO Tomem Schwarzem (24-0, 16 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.