AMIR KHAN ZMIENIA NAROŻNIK, WRACA ARIZA

Virgil Hunter skrytykował Amira Khana (33-5, 20 KO) i w najbliższej walce w narożniku Anglika stanie już nowy szkoleniowiec.

Brytyjczyk kilka tygodni temu przegrał przez TKO w szóstej rundzie z Terence'em Crawfordem.

- Chciałbym, żeby on trenował również pomiędzy walkami i obozami, bo wtedy robi sobie wolne. Powinien pracować nad swoimi słabościami, tymczasem nigdy nie trenuje pomiędzy walkami. Owszem, potem ciężko zasuwa przez dziesięć tygodni, ale to nie wystarcza na tym poziomie. Nie ma już tego "tajmingu" co kiedyś, nie dystansuje już tak dobrze jak w przeszłości, i nie jest to wcale spowodowane jego wiekiem, tylko brakiem doskonalenia się i regularnego trenowania. To wszystko przychodzi wraz z praktyką. Ręce ma nadal bardzo szybkie, tylko co z tego, skoro nie wyczuwa dystansu - powiedział potem Hunter.

Khan powróci do ringu 12 lipca w Arabii Saudyjskiej. Jego rywalem będzie indyjski "półśredni" Neeraj Goyat (11-3-2, 2 KO), który był kiedyś dobrym amatorem na szczeblu azjatyckim, choć próżno szukać na jego koncie naprawdę znaczących sukcesów.

Od teraz pierwszym trenerem Khana będzie solidny niegdyś pięściarz Clarence "Bones" Adams, a za przygotowanie fizyczne znów odpowie Alex Ariza.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.