RING TELEGRAM (6 CZERWCA 2019)

Bardzo dużo dzieje się w świecie boksu i nie o wszystkim jesteśmy w stanie napisać szerzej. Dlatego zapraszamy Was na nasz cykliczny Ring Telegram.

- On jest złamany psychicznie i nie wydaje mi się, by chciał tego rewanżu. A nawet jeśli odbędzie się on w Wielkiej Brytanii, co da mu małą przewagę, to moim zdaniem i tak po raz drugi wygra Ruiz. Ale jeśli uda mu się ten rewanż, będę na niego wciąż czekał. Nadal możemy zorganizować ten pojedynek - mówi Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO) o poskromionym w sobotę Anthonym Joshui (22-1, 21 KO).

Shakur Stevenson oraz Jose Pedraza nie przystąpili do projektu VADA Clean Boxing Programme, dlatego federacja WBC usunęła obu pięściarzy ze swojego rankingu.

Constantin Bejenaru (13-0, 3 KO) - bardzo ciekawy pięściarz kategorii cruiser z bogatą karierą olimpijską, podpisał kontrakt promotorski z grupą Salita Promotions.

Uważany przez lata za jednego z najmocniej bijących pięściarzy świata bez podziału na kategorie Randall Bailey (46-9, 39 KO) idzie śladami Paula Malignaggiego i także weźmie udział w walkach na gołe pięści. Były trzykrotny mistrz dwóch kategorii pozostaje nieaktywny od ponad trzech lat. Nowy rozdział swojej kariery rozpocznie 22 czerwca. Jego rywalem będzie 24-letni Brazylijczyk Daniel Santos.

Niespełna pół roku na sportowej emeryturze wytrzymał Martin Murray (37-5-1, 17 KO). Przeciwnikiem bojowego Anglika 12 lipca będzie Kim Poulsen (28-5, 7 KO).

Legendarny "Cesarz" - Julio Cesar Chavez (107-6-2, 85 KO), rzadko chwali. Ale bardzo ucieszyło go zwycięstwo Andy'ego Ruiza Jr (33-1, 22 KO) nad Anthonym Joshuą. - To dla nas Meksykan wielka historia. Czujemy się naprawdę dumni. Szczerze mówiąc nie stawiałem na Andy'ego, ale po dwóch rundach wiedziałem, że jest na to spora szansa. Andy jest może gruby, ale za to jak twardą ma szczękę. To naprawdę ekscytujące - mówi zadowolony Chavez Sr.

- Czuję się fizycznie jak bym miał dwadzieścia jeden lat, tylko jestem dziś mądrzejszy niż wtedy. Biję wszystkich młodych chłopaków na sparingach i chcę udowodnić, że wciąż jestem jednym z najlepszych pięściarzy świata. Wygram to przez nokaut - zapowiada Zab Judah (44-9, 30 KO), który w piątkową noc spotka się z Cletusem Seldinem (23-1, 19 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.