ZAPOWIEDŹ - XVI TURNIEJ JERZEGO ADAMSKIEGO

Bydgoscy działacze Astorii, Andrzej Lewandowski i Krzysztof Łajdyk, nie ustają w staraniach, aby nadać temu Turniejowi dużą rangę. Wysłano zaproszenia do Rosji, Białorusi, Niemiec i Litwy. Ponadto na ringu zobaczymy czołowych zawodników grupy wiekowej kadet klubów z Polski.

Zapewne zawody te uświetni syn wicemistrza olimpijskiego z Rzymu, wspaniałego technika Marek Adamski oraz, jak zwykle, grono przyjaciół z Pomorsko-Kujawskiego Klubu Seniora Boksu.

Dodać należy, że zawody te mogą się odbyć m.in. dzięki pomocy otrzymanej z Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu oraz Urzędu Miejskiego w Bydgoszczy.

Zapraszamy kibiców boksu na ciekawe walki, których na pewno nie zabraknie. Zawodnicy mogą zostać zgłoszeni przez kluby bezpośrednio do organizatora Krzysztof Łajdyk, tel. 533 159 654

Program XVI Turnieju im. Jerzego Adamskiego (29-30.06.2019) Bydgoszcz,  ul. Gdańska 163.
29.06.2019 (sobota)
godz. 15:00 – oficjalne otwarcie i walki eliminacyjne
30.06.2019 (niedziela)
godz. 11:00 -14:00 - walki finałowe
godz. 15:00 - uroczyste zakończenie turnieju, wręczenie nagród.

Turniej odbędzie się w hali bokserskiej CWZS 'Zawisza' w Bydgoszczy - jak dojechać  >>>.

Zapraszamy kluby do uczestnictwa to jest przyszłość dyscypliny, a potem- ktto wie, może zobaczymy któregoś ze startujących tak jak Jerzego Adamskiego na historycznym zdjęciu z Igrzysk Olimpijskich w Rzymie!? Dlaczego nie? Wystarczy zacząć i utrzymać kierunek. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.