JOHN FURY: MÓJ SYN SPROWADZI WSZYSTKIE PASY DO ANGLII

- Hearn i Joshua zawiedli brytyjskich kibiców. Oni potrzebują prawdziwego mistrza i Tyson im to da - mówi John Fury, charyzmatyczny i kontrowersyjny ojciec Tysona Fury'ego (27-0-1, 19 KO), komentując w ten sposób sobotnią porażkę Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO) z Andym Ruizem Jr (33-1, 22 KO).

- Prawda jest taka, że Joshua się poddał i oddał swoje pasy. Tyson sprowadzi je jednak z powrotem do Anglii. Idziemy po Ruiza i Wildera - dodał starszy z klanu Furych, w przeszłości pięściarz zawodowy, mający za sobą wiele walk na gołe pięści oraz odsiadkę za... wydłubanie oka "rywalowi" podczas jednej z ulicznych potyczek.

Przypomnijmy, że jego syn Tyson za jedenaście dni zadebiutuje na antenie stacji ESPN (kontrakt na 100 milionów dolarów!) pojedynkiem z Tomem Schwarzem (24-0, 16 KO).

WILDER: TERAZ ORTIZ, POTEM OD RAZU FURY, KONTRAKT NA REWANŻ PODPISANY! >>>

Dziś pasy IBF/WBA/WBO należą do Ruiza. Wcześniej wszystkie trzy były w posiadaniu Fury'ego po wygranej nad Władimirem Kliczką, ale depresja i uzależnienia sprawiły, że "Król Cyganów" na trzydzieści miesięcy zawiesił rękawice.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 04-06-2019 14:15:58 
Już raz prawie wszystkie sprowadził, ale nie na długo...
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 04-06-2019 14:25:57 
Uważam Tysona Furego za najbardziej utalentowanego pięściarza wagi ciężkiej, ale czy przyniesie te pasy to się okaże.
 Autor komentarza: krzysiek123777
Data: 04-06-2019 15:21:08 
Fury dostał od wilder raz nie wiem czemu sędzia nie przerwał tej walki druga walka wilder go skosi szybko fury fajnie się porusza ale na wagę ciężko potrzeba ciosu na tych najlepszych jednak to samo usyk też go nie widzę w ciężkiej z wilderem
 Autor komentarza: Champion20
Data: 04-06-2019 15:22:28 
walka Wilder Fury pokazała że nie ma wyraźnego numeru 1 w wadze ciężkiej. Joshue już nawet nie biorę pod uwagę po ostatniej walce nie wiem czy łapie się do top3 ... Rewanż Fury Wilder to będzie świetna walka bez wyraźnego faworyta. Jeśli Fury nie nadzieje się na cios wygra to na punkty kwestia tylko czy Wilder go czysto trafi czy mu się uda...
 Autor komentarza: KlimeQ
Data: 04-06-2019 15:40:20 
@Champion20

Ciekawie by było gdyby jako eliminator do walki z Ruizem (jakby nie patrzeć na tą chwilę posiadającego największą ilość pasów) wyznaczyli rewanż Wildera z Furym. Wygrany bierze pas WBC i staje do pełnej unifikacji.

Scenariusz mega moim zdaniem :)
 Autor komentarza: teanshin
Data: 04-06-2019 17:33:59 
Nie lubię Furego, ale jaja pokazał dużo większe niż AJ. Wstał po prawym prostym i lewym sierpie, na zmęczeniu w 12-tej rundzie. To wymaga nie tylko silnego organizmu ale niewiarygodnie mocnej psychiki. Taka kombinacja to mordercza broń szczególnie z rąk takiego dzikusa ringowego jak Wilder.
 Autor komentarza: Adii1766
Data: 05-06-2019 17:30:34 
Na ponowne zdobycie pasów przez Furego są spore szanse.O dziwo jego typ przed walką Ruiza z Furym się sprawdził.Bez niego waga ciężka nie była by taka ciekawa jak teraz TF wnosi do niej to co czym wzbogacał ją kiedyś Ali. Paradoksalnie gdyby Ruiz jednak wyłamał się z natychmiastowego rewanżu to Kliczko miałby największe szanse na ponowne zapisanie się w historii.Z całym szacunkiem i uznaniem dla AR ale to nie był ten Joshua co dotychczas od razu było widać ze nie był mentalnie przygotowany do debiutu w stanach być może z jego znokautowaniem na sparingu jest coś na rzeczy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.