PROMOTOR JOSHUY DEMENTUJE PLOTKI O NOKAUCIE NA SPARINGU

Eddie Hearn - promotor Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO), dementuje plotki o rzekomym nokaucie mistrza podczas sparingu, jaki miał mu zafundować Agit Kabayel bądź Joey Dawejko. Bo nawet w tej kwestii nie ma pewności. Pojawiły się informacje, że właśnie dlatego ojciec pięściarza - Robert Joshua, miał mieć po walce ogromne pretensje do szefa stajni Matchroom.

W sobotnią noc AJ został zrzucony z tronu IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej przez Andy'ego Ruiza Jr (33-1, 22 KO). Anglik poległ w siódmej rundzie po czterech liczeniach. To wielka niespodzianka, więc niektórzy na siłę szukają wyjaśnienia tej wpadki.

- To absolutnie nieprawdziwe informacje, Anthony nie był znokautowany na sparingach. Nie było żadnych zdrowotnych przeciwwskazań, by wyszedł do tego pojedynku. On już teraz myśli o rewanżu i nie może się go doczekać. To będzie wielka walka, ale równie wielka presja, gdyż AJ nie może sobie pozwolić na drugą porażkę z rzędu - mówi Hearn.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 04-06-2019 10:58:18 
W sumie trochę dziwne, by zawodnik po nokaucie na sparingu, wyszedł do walki. Nie wiem jak w boksie, ale chyba w UFC po walce przegranej przez nokaut, zawodnik standardowo kilka miesięcy nie może wyjść do oktagonu. A jaka różnica, czy nokaut jest w walce, czy sparingu, skutki dla zdrowia mogą być równie groźne. A jeśli mowa o nokaucie na sparingu, to raczej chodzi o coś poważniejszego, niż dechy?
 Autor komentarza: Sikso4
Data: 04-06-2019 11:15:10 
przede wszystkim nigdy się nie dowiemy czy był znokautowany czy nie bo przecież Hearn to nie idiota który powie wprost tak zawalilismy był cięzko znokautowany na sparingu przez kabayela czy Dawejkę ale i tak wyszedł do tego pojedynku bo mi sie muszą pieniądze zgadzać takie gadanie był nokaut czy nie był przegrał i to bez dyskusji tylko mnie najbardziej irytuje teraz te wymówki Anglików jako by że wychodził do walki smutny bo może to depresja bo nokaut moze na sparingu aklimatyzacja zła no poważni ludzie po prostu biorą porazkę na klatę i idą dalej Kliczko chociaż w walce z Anthonym pokazał charakter do wojny i do bitki i po walce jego sztab nie szukał wymówki nie szukał że nie wiem dalej Władimirowi siedzi w psychice Fury czy problemy z narzeczoną Penetiire po prostu uznał wyzszość AJ ale mówię może sobie pluć w brode że go nie wykończył bo był bardzo blisko
REASUMUJĄC SZACUNEK DO ANDEGO RUIZA BO TO OBECNIE NOWY MISTRZ ILE BY NIM NIE BYŁ SZACUNEK MU SIĘ W PEŁNI NALEŻY
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 04-06-2019 11:17:52 
@Sikso4

Ale przecież ani Hearn, ani AJ nie szukają wymówek, wręcz przeciwnie, przyznają wyższość Ruiza tego wieczora i nie odbierają mu chwały.
 Autor komentarza: Sikso4
Data: 04-06-2019 11:24:30 
Ale ja tutaj nie mówię o AJ ani o Hernie gdzie ja tak napisałem mówiąc sztab bardziej chodziło mi o o Ojca Aj i o srodowisko Bokserskie w Anglii bo sam Joshua wiadomo on sie pogodził że przegrał Hearn no musiał sie pogodzic chodz było widać duze zakłopotanie przy wywiadach a ja się odnosze do tego nokautu na pewno sie nie dowiemy jak było
 Autor komentarza: Sikso4
Data: 04-06-2019 11:27:51 
TYlko fakt faktem jest taki ze dużo ludzi Boli fakt że ten niezniszczalny fenomenalny jak o nim mówili nie do pokonania pięsciarz Bestia ringowa po prostu przegrała a to się zdarza tylko nie lubie gadania ze coś mu było ze był smutny depresyjny powoli i tak dalej i tak dalej cała Anglia powinna zamilknąć w tym momencie Aj niech wraca na salę i poprawia błędy bo ma ich sporo
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 04-06-2019 12:02:47 
Autor komentarza: Sikso4Data: 04-06-2019 11:24:30

Ale ja tutaj nie mówię o AJ ani o Hernie gdzie ja tak napisałem mówiąc sztab bardziej chodziło mi o o Ojca Aj i o srodowisko Bokserskie w Anglii...


No racja. Wiadomo, każdy ma prawo do szukania przyczyn, ale dobrze, że ani promotor, ani zawodnik, nie tłumaczą porażki takimi sytuacjami.
 Autor komentarza: KapralWiaderny
Data: 04-06-2019 13:35:47 
A to musi byc koniecznie rewanz z Joshuą ???

Kownacki jest w top15 każdej z federacji , w IBF nawet 4ty. Niech bierze Babyface'a na dobrowolną.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 04-06-2019 15:41:30 
O czym tutaj dyskutować?

Ruiz trafił z całego cielska na skroń/ucho (i choć nie było k.o. po tym ciosie) i A.J. walczył dalej bez głowy...
 Autor komentarza: teanshin
Data: 04-06-2019 17:16:21 
W rewanżu się okaże czy był to wypadek przy pracy czy faktycznie Ruiz jest tak dobry jak myślałem. Póki co cieszę się ze zmian w HW i końca głupkowatych wywodów kto, z kim i dlaczego nie chce walczyć. Teraz jest nowy król i trzeba się z nim liczyć.
Obejrzałem sobie jeszcze raz powtórkę na spokojnie i podoba mi się jak Ruiz potrafi szybko składać celne kombinacje. Chłopak ma więcej talentu niż na to wygląda. Na pewno pasów łatwo nie odda.
 Autor komentarza: NarkiZg
Data: 04-06-2019 18:26:51 
teanshin
Zgadzam się z Tobą, mam nadzieję ze nie będzie takim zbunkrowanym szczurem jak AJ, tylko godnie podejmie
wyzwania jak przystało na mistrza !
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 05-06-2019 00:12:33 
NarkiZg

To z kim mistrz powinien bronić pasow? I co to znaczy "zbunkrowany szczur"? Rzuć jakiś przykład mistrza, ktory nie jest " zbunkrowanym szczurem".
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.