OSTATECZNIE PEREZ DLA JEGOROWA, A MAKABU DLA KUDRIASZOWA

Aleksiej Jegorow (8-0, 6 KO), do którego przymierzany był Mateusz Masternak, ostatecznie za dwanaście dni skrzyżuje rękawice z Mike'em Perzezem (24-3-1, 15 KO).

Gala w Jekaterynburgu będzie prawdziwą gratką dla kibiców. Oprócz wspomnianej walki, Dmitrij Kudriaszow (23-2, 23 KO) spotka się z Ilungą Makabu (24-2, 23 KO). W stawce tej potyczki będzie pas WBC Silver kategorii cruiser. Inny prospekt tego limitu - Aleksiej Papin (10-0, 9 KO), sprawdzi formę z niedawnym rywalem "Diablo" - Alexandru Jurem (18-3, 7 KO). Mistrz olimpijski Jewgienij Tiszczenko (4-0, 2 KO) również ma zaboksować w limicie 90,7 kilograma. Naprzeciw niego stanie Abraham Tabul (16-1-1, 13 KO).

Wszystkie wymienione powyżej starcia odbędą się w limicie kategorii cruiser. Ale będzie równie ciekawie w wadze ciężkiej. Jewgienij Romanow (12-0, 9 KO) - facet mający w CV "czasówkę" zadaną Deontayowi Wilderowi w czasach amatorskich, zmierzy się z Arielem Estebanem Bracamontem (9-2, 5 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Pawel1722
Data: 04-06-2019 15:23:29 
Z Papina nic nie będzie, Kudriaszow to też średniak z mocnym ciosem, bez szczęki. W kwestii Romanowa, to fajnie walczy, potrafi w wielu płaszczyznach zadać cios, nie wygląda mi na absolutnego kandydata na mistrza, ale będzie groźny dla każdego posiadacza pasa. Tiszczenko-człowiek zagadka dla mnie, widziałem jedną walkę (Sarkisyan czy jakoś tak się nazywał przeciwnik) i liczyłem na znacznie więcej patrząc na poziom rywala... Zobaczymy, ale też nie widzę tego teraz za bardzo. Rosyjski boks upadać zaczyna, Gassiev też nie będzie jakimś świetnym mistrzem w królewskiej kategorii. W sumie zaczyna mnie to cieszyć ;) Pozdrawiam
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.