EFE AJAGBA vs ALI EREN DEMIREZEN 20 LIPCA W LAS VEGAS

Jeden z czołowych prospektów wagi ciężkiej, Efe Ajagba (10-0, 9 KO) stoczy ciekawy pojedynek 20 lipca, na gali Pacquiao vs Thurman w Las Vegas. Rywalem potężnie bijącego Nigeryjczyka będzie Turek Ali Eren Demirezen (11-0, 10 KO), który w grudniu zeszłego roku miał walczyć w Gdańsku z Izu Ugonohem.

SHIELDS: AJAGBA TO PRZYSZŁOŚĆ BOKSU >>>

Demirezen ma na koncie ciekawą karierę amatorską, m.in. występ w igrzyskach olimpijskich w Rio (przegrał tam w pierwszej walce z Filipem Hrgoviciem), a także zwycięstwa m.in. nad Tonym Yoką i Joe Joyce'em. Kariera zawodowa Turka jest na razie mało imponująca, choć wciąż jest niepokonany, a na liście pokonanych przez niego zawodników możemy znaleźć m.in. Siergieja Werwejkę, którego pokonał przed czasem we wrześniu zeszłego roku. Co ciekawe, Werwejko wygrał z Turkiem podczas turnieju Stamma w 2013 roku.

Przypomnijmy, że trenowany obecnie przez Ronnie'ego Shieldsa Efe Ajagba również walczył w Rio, pokonał tam Nigela Paula przez nokaut, by w ćwierćfinale przegrać z Iwanem Dyczko. Ostatnia walka Ajagby na zawodowym ringu to zwycięstwo przed czasem nad Michaelem Wallischem w kwietniu tego roku na gali w Las Vegas.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Marduk
Data: 03-06-2019 22:05:52 
No nareszcie ktoś mocniejszy. Ciekawe jaki ten Efe jest dobry i czy zagrozi kiedyś czołówce.
 Autor komentarza: Sikso4
Data: 03-06-2019 23:55:24 
Uważam osobiście że tego Efe ogląda się bardzo przyjemnie w ringu szybki silni z potężnym ciosem to na pewno ale wiadomo no myslę ze da radę z Demirezenem to raczej tak ale weryfikacja przyjdzie umiejętności chodz osobiście podoba mi się jego styl idzie do przodu chce walczyć bije mocno fajny technicznie poukładany no życzę mu sukcesu
 Autor komentarza: Fakulaev
Data: 04-06-2019 00:39:49 
Trzymam kciuki za Ali Erena
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.