RUIZ JR ZDOBYŁ UZNANIE, TRZY PASY I... PACZKĘ SNICKERSÓW

Gdy tylko ogłoszono oficjalnie walkę, Andy Ruiz Jr (33-1, 22 KO) został zaproszony do jednego z programów, który kończy się sprawdzeniem siły ciosu na specjalnej maszynie. Ówczesny pretendent, dziś już mistrz świata wagi ciężkiej, otworzył Snickersa, zagryzł i huknął prawym sierpem, wykręcając lepszy wynik niż Anthony Joshua (22-1, 21 KO). Było trochę zabawy, ale teraz ludzie od marketingu czerpią z tego pełnymi garściami.

Pretendent pytany o zabawną scenkę sprzed kilku tygodni mówił na kilkadziesiąt godzin przed walką, że w szatni też zje ulubionego batona, by jeszcze mocniej pobić mistrza.

- Jem Snickersy od szóstego roku życia. Od siódmego roku, czyli od mojej pierwszej walki amatorskiej, tata zawsze dawał mi go przed walką. Przed starciem z Joshuą też go przegryzę - żartował(?) nowy champion IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej.

Amerykanin z meksykańskimi korzeniami rzeczywiście sprawił niespodziankę, posyłając faworyzowanego Anglika dwukrotnie na deski w trzeciej rundzie i jeszcze dwa razy w siódmej. Wygrał przed czasem. Dostał za to trzy pasy, ale również... nową paczkę ukochanych batonów.

"Gratulacje dla nowego mistrza. To słodkie zwycięstwo, tak samo jak słodka paczka, jaką ci właśnie wysyłamy" - napisali przedstawiciele firmy. Teraz można się delektować, byle nie przesadzić, bo przecież na przełomie listopada i grudnia ma dojść do rewanżu.

Swoją drogą może zabawny żart zakończy się teraz jakimś kontraktem reklamowym?

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: WielkiBokser
Data: 03-06-2019 16:16:33 
Wiadomość została ocenzurowana, ponieważ jest niezgodna z regulaminem. Użytkownik WielkiBokser piszący z IP: 37.47.35.194 dostaje ostrzeżnie. Jeśli będzie dalej łamał regulamin, zostanie usunięty ze społeczności użytkowników serwisu.

 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 03-06-2019 16:31:47 
Piękną bajkę napisało życie, szkoda tylko, że kosztem AJa :(
 Autor komentarza: teanshin
Data: 03-06-2019 16:42:23 
Przecież Ruiz przed walką przyszedł ze Snickersem na konferencje prasową i prosił właśnie o taki kontrakt, chciał być ich twarzą.
Niech korzysta ze sławy i możliwości będąc MŚ, nie sądzę że będzie długo panował na tronie, ale to zawsze 5 min...
 Autor komentarza: Tharivol
Data: 03-06-2019 16:52:29 
@Ramirez82

A mi niebardzo szkoda AJa... Spójrz proszę na jego filmy z przygotowań. Bardziej mi przypomina od jakiegoś czasu celebrytę pozującego w ciuchach UA niż boksera skupionego na obronie MŚ. O tyle o ile jeszcze 2 lata temu wierzyłem, że przygotowuje się do walk niczym Władymir Kliczko tak od walki z Takamem jakoś mocno zdrętwiał, zadaje mniej ciosów, swoje też wyłapał zarówno z Carlosem jak i Saszą, uwieczniły się jego braki. Z uwagi na masę mięśniową, jeśli nie tego nie zrzuci to z biegiem lat będzie jeszcze bardziej kołkowaty i kondycji nie popraw. A tak naprawdę czym on ma się przejmować - przegrał z nie byle kim, ma teraz dużo do udowodnienia przed rewanżem.

PS: Postawiłem 5zł na Ruiza, że wygra w rundach 1-6 i się pomyliłem... :D
 Autor komentarza: Marduk
Data: 03-06-2019 18:13:55 
Też lubię Snickersy. W czasie apokalipsy Zombii takie Snickersy będą na wagę złota. Małe, dużo kalorii, fajne orzechy.

Fajnie jakby Ruiz został twarzą Snickersów.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 03-06-2019 19:22:52 
@Tharivol

Rozumiem, ale kontrakty reklamowe największych gwiazd sportu zobowiązują. Ale czy AJ zaniedbywał przygotowania? Myślę, że to wciąż tytan pracy, po prostu od czasów walki z Kliczko, stał się ostrożniejszym pięściarzem, przez co mniej efektownym. Z Ruizem się podpalił i to był błąd.
 Autor komentarza: spienionyjohny
Data: 03-06-2019 19:36:46 
A moim zdaniem AJ zawiódł, przegrał z gościem, który wpi****la snickersy.. to ma być ten dzisiejszy sport? walka pokazała dobitnie, że sylwetka nie walczy, ale jeżeli naprawdę jest się sportowcem i konkretnie się przygotowuje to tak się nie wygląda.. mistrz świata, który wygląda jak kanapowy Janusz ma prezentować boks na najwyższym poziomie? to ma być motywacja dla sportowców? mam nadzieję, że niedługo straci te pasy raz na zawsze
 Autor komentarza: gerlach
Data: 03-06-2019 23:14:28 
Ludzie, szacunek dla MISTRZA Ruiza. To jest wlasnie prawdziwa sila, szybkosc (piekielne dynamiczne lapy) i odpowiednia praca nog, ktora Joshua ma jak jakas sarna na wybiegu. Szanujcie Ruiza, bo zniszczyl wam waszego krola w przeciagu 7 rund, a gdyby nie gong zrobilby to w trzech. Piszecie o obzeraniu sie snickersami jako przestepstwie, ale zapominacie o palumbizmie i koksie AJ? : )) co za podwojne standardy. NA marginesie Ruiz trenowal najwyrazeniej 5x ciezej skoro noszac 30kg nadwagi byl niemal w kazdej rundzie lepszy, nie sapal nawet w polowie jak koksejro.
 Autor komentarza: Jehu
Data: 03-06-2019 23:46:39 
A więc sprawa jest jasna. Był doping, tyle że WADA jeszcze nie wpisała go na listę środków niedozwolonych. Mam nadzieję, że wkrótce to naprawią i zobaczymy rewanż na uczciwych warunkach.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.