WIDEO: ANTHONY JOSHUA I ANDY RUIZ JR NA TRENINGU MEDIALNYM

Prezentujemy Wam wideo z dzisiejszego treningu medialnego Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO), mistrza świata wagi ciężkiej federacji IBF/WBA/WBO, i pretendenta do tych pasów, Andy'ego Ruiza Jr (32-1, 21 KO). Do walki zostały już tylko cztery dni.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 28-05-2019 21:05:19 
Przed AJ-em ciężkie zadanie. Oczy świata bokserskiego będą uważnie śledzić tą potyczkę by szukać porównań z Wilderem który wypadł w ostatnim występie niesamowicie przekonująco. Ciężko będzie to przebić bo styl robi walkę i jednak Ruiza tak szybko padającego trudno sobie wyobrazić. Z drugiej strony dłuższa walka wcale nie musi AJ-owi zaszkodzić. Po walce z Dominiciem był co najmniej lekki niedosyt. Gdyby Ruiz solidnie chociaż kilka rund się postawił z jego stylem może wyjść świetne widowisko co ostatecznie ludziom powinno przypaść do gustu być może nawet dużo bardziej- zarywać noc dla minuty i jednego uderzenia to dość licha opcja dla widza.

Joshua wygląda na mniej nabitego a przynajmniej tak mi się wydaje. Jest szybki, eksplozywny- liczę na fajne starcie zakończone pięknym zwycięstwem.
Ciekawe co dalej. Nie chce mi się wierzyć w starcie z Wilderem. Facet zaczął godnie zarabiać i ma jeszcze kilka łatwiejszych starć w planach. Wątpliwe by dogadali się już na kolejną walkę.
Wilder ma w odwodzie 3 nazwiska z których 2 będą na title shot bardzo chętne- Ortiz i Kownacki. Walki niezłe. 3 opcja to Fury ale w chęci doprowadzenia do rewanżu po obu stronach nie wierzę.
AJ natomiast ma obowiązkowego Puleva do odbębnienia pewnie i może miałby Dilliana Whyte'a. Jest jeszcze Usyk ale facet nie zdążył nawet zadebiutować w Hw więc póki co odpada. Whyte ma chyba nieco inne plany- przebąkuje się o walce z Furym (?) a jest jeszcze Rivas po drodze.

Wygląda więc na to że Joshua ma mniejszy wybór niż Wilder!! No bo z kim miałby walczyć? Miller czyli świetna walka mu odpadł, Whyte się nie śpieszy, walka z Usykiem się odwleka, Ortiz którego chcieli przepłacić solidnie odmówił.
Nie zdziwiłbym się jakby naprawdę w tym momencie strona AJ-a zrobiła dużo by stanąć w szranki z Wilderem jeszcze w tym roku. Pytanie czy Amerykanie będą tego chcieli bo wątpię.
 Autor komentarza: Waluk
Data: 28-05-2019 21:14:29 
Wydaje mi się, że bardziej zależy AJ na walce z Wilderem niż Wilderowi na walce z AJ. AJ jest przekonany, że da radę wypunktować Wildera za to Wilder nie jest pewny tego, że da radę go znokautować. Wilder na bank zawalczy ze starym Ortizem i potem z naszym Kownackim pod warunkiem, że nie wpadnie na dopingu do tego czasu (Miller i on siedzą w tej samem szatni).

Ruiz wygląda tak jak zwykle. Walka będzie podobna do tej AJ vs Parker. Ale powinna się zakończyć przez TKO w drugiej połowie walki na rzecz AJ.

Dla mnie Fury już nie zawalczy z żadnym mistrzem.
 Autor komentarza: Splitwkapciach
Data: 28-05-2019 21:19:53 
Ruiz super się rusza. Może sprawić niespodziankę.
 Autor komentarza: maro1988
Data: 28-05-2019 21:25:04 
Dokładnie .Niech Adam Kownacki omija Ruiza szerokim łukiem.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 28-05-2019 23:07:03 
nie żartujcie:) pchający się tuiz to woda na młyn aj,
a wiekszy kowcanki po fajnej bitce koczy andiego, andi dostaje ko od aj, za jakis czas adam od wildera i spokonie moga sie zmierzyc
 Autor komentarza: towlasnieja
Data: 29-05-2019 00:44:26 
Ruiz to cieniarz, wątpię w jakiekolwiek postawienie się AJ-owi. Wilder zaczął dobrze zarabiać, więc nigdzie mu się palić nie będzie niestety, a AJ ma mało opcji tak na prawdę, plus chyba chce się odegrać na AJ za to, że wcześniej nie chciał walczyć ani się spotkać. Szkoda, że znowu wszyscy na tym tracimy....
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 29-05-2019 16:06:33 
fajna bitka będzie, ale Ruiz padnie w drugiej części
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.