DZIEŃ DZIECKA PO WARSZAWSKU

Zawody pięściarskie organizowane w ramach Okręgowego Związku Bokserskiego w klubie Legia Fight Club, a właściwie kolejna edycja Warszawskiej Grandy na Pięści wypadają w tym roku w Dzień Dziecka, więc dlaczego nie wykorzystać i nie sprawdzić jak jest naprawdę z tym boksem! Zabawa bokserska to nie bójka uliczna!
Zapraszamy serdecznie na Dzień Dziecka z Boksem po Warszawsku.

Podczas dwóch dni organizatorzy przygotowali atrakcje, właśnie dla najmłodszych, którzy wstęp na imprezę w tych dniach mają bezpłatny. Na wszystkich czekać będą konkursy, gry i zabawy, boksowanie "piniaty", spotkania i treningi z zawodowcami m.in. z Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem, Adamem Balskim czy Rafałem Jackiewiczem.

Natomiast dla kibiców i pasjonatów pięściarstwa czekają emocje - zaplanowano ok 30 pojedynków towarzyskich: seniorów, juniorów, kadetów i młodzików.
Dodatkowo przewidziano mecz Warszawa kontra Radom. Zobaczymy zawodników dwóch stołecznych klubów: Legia Fight Club i KB Legia naprzeciw których wyjdą podopieczni trenera Adama Jabłońskiego z klubu RKB Boxing Radom.

Dla najbardziej wytrwałych przewidziano dzień drugi, gdzie na tym samym ringu odbędzie się wspomniana kolejna edycja Warszawskiej Grandy na Pięści nr. 42 z taką ilością pojedynków sparingowo - szkoleniowych zawodników w różnym wieku i poziomie zaawansowania. 

W trakcie wydarzenia odbędzie się zbiórka charytatywna na rzecz fundacji 'Z Ławki Rezerwowych', która pomaga dzieciom z trudnych środowisk.

Podsumowując to wydarzenie finansowo to wjazd dla najmłodszych ZA DARMO, zaś dorośli płacą 20 zł lub 30 zł za bilet na dwa dni. - więc warto!

Warszawska Granda na Pięści - Legia Fight Club - Dzień Dziecka z Boksem

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.