PROMOTOR JOSHUY: TO DLA NIEGO TRUDNA WALKA ZE STYLEM RUIZA

- Styl robi walkę, a styl Ruiza może trochę nie pasować Anthony'emu - mówi Eddie Hearn, promotor Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO). Już w sobotę starcie mistrza świata IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej z Andym Ruizem Jr (32-1, 21 KO) w sławnej Madison Square Garden w Nowym Jorku.

- Ruiz ma nieodpowiedni styl dla AJ-a, co było widać w jego walkach z Takamem czy Powietkinem. A przecież Ruiz będzie jeszcze szybszy niż tamci rywale. Pewnie Powietkin bije mocniej, ale Andy również ma czym przyłożyć. Do tego ma odpowiednią psychikę i podchodzi do tej walki jak do każdej innej, po prostu chce się dobrze bawić w ringu. Pozwoli pracować swoim rękom i poszuka półdystansu. Ta walka trochę mnie martwi. Wilder dał ostatnio bardzo dobry występ, teraz więc pora na Anthony'ego. Powinien efektownie zwyciężyć przez nokaut - mówi szef stajni Matchroom.

- Anthony mógłby przegrać z Ruizem jeśli by go zlekceważył, ale nie popełni tego błędu - dodał Hearn.

- Na pewno zaprezentuję się na tle Joshuy lepiej niż Dillian Whyte czy Carlos Takam - zapewnia zmotywowany pretendent.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: babyfat
Data: 27-05-2019 15:21:57 
Najgorszy scenariusz to taki jak AJ z Takamem, czyli przerwanie walki. Mam w d... wynik, choć wiadomo liczę na sensację ;), ale walka i ocena walki ma być czysta!!!
 Autor komentarza: Galed12
Data: 27-05-2019 16:35:30 
Ruiz jest bez szans moim zdaniem a piszą tak tylko dlatego żeby walka się lepiej sprzedała.
 Autor komentarza: Waluk
Data: 27-05-2019 19:29:03 
Jak promotor pisze takie rzeczy to od razu widac, ze chodzi o wypromowanie. Jasne jest, ze Ruiz to gosc idealny pod AJ. LAtwa wygrana. Chociaz lepszy byl miller. Latwy do zlamania ostatecznie i booom w USA
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.