POTWORNA DOMINACJA INOUE, RODRIGUEZ ROZBITY W DRUGIEJ RUNDZIE

Mistrz świata IBF i WBA wagi koguciej, japoński "Potwór" Naoya Inoue (18-0, 16 KO) udowodnił dziś w Glasgow, że zalicza się w tej chwili do ścisłej elity rankingów bez podziału na kategorie wagowe, nokautując w kapitalnym stylu Emmanuela Rodrigueza (19-1, 12 KO) w półfinale turnieju WBSS i odbierając mu pas.

Rodriguez dobrze zaczął prawym kontrującym, a potem przeszedł do technicznego pressingu. Inoue spokojnie boksował za lewym prostym i próbował kontrować lewym sierpowym, a także wstrzelić się kombinacjami ciosów prostych. Raz trafił naprawdę mocnym prawym, pierwszą rundę można było jednak przyznać Portorykańczykowi, który nieźle kontrował prawą ręką.

W drugiej rundzie "Potwór" od razu trafił kilkoma mocnymi ciosami, a za moment skończył kombinację w półdystansie potwornym lewym sierpowym. Rodriguez wylądował na deskach, zdołał wstać, ale chwilę później padł po ciosach na korpus. Portorykańczyk jeszcze raz się podniósł, został zepchnięty na liny i ostatecznie wykończony. Naoya Inoue był bezlitosny, a patrzący na niego spod ringu Nonito Donaire - rywal Japończyka w finale - miał o czym myśleć.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 19-05-2019 10:15:28 
Prawdziwy potwór z Inoue. Donaire nie ma z nim szans, ale te 10 % mimo wszystko mu zostawiam ze względu na lewego flasha, którym onegdaj Filipińczyk nokautował swoich rywali, jak też i tego ostatniego..
Myślę że japończyk skończy Donaire do maks 6-8 rundy
 Autor komentarza: rex
Data: 20-05-2019 06:08:41 
Jak niegdyś Tyson, Inoue, Gassijew, GGG, PAC. Poza konkurencją osobno HW - Joshua. To kandydaci p4p. Ta śmieszna szmata Andre Ward to dno cipa. Drukowane sędziowanie i wyniki niszczą kariery prawdziwych talentów. Won. To samo uciekinier FMJ won syfie. Dostał baty od Maidany (b.ciekawy prospekt), PACA itp ITD. To samo Alvarez - kupa śmiechu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.