TRENER LUBINA O PLANACH ZDOMINOWANIA WAGI JUNIOR ŚREDNIEJ

Wciąż dobrze się zapowiadający Erickson Lubin (20-1, 15 KO) stoczy kolejną walkę 29 czerwca na gali w Houston. Jego rywalem będzie Francuz Zakaria Attou (29-6-2, 7 KO). Obecny trener Lubina, Kevin Cunningham uważa, że jego podopieczny znajduje się na dobrej drodze do drugiej w karierze walki o mistrzostwo świata.

- Waga junior średnia to najbardziej konkurencyjna kategoria w boksie. Hurd, Charlo, Williams, Harrison, Lubin, Trout, Lara, Gausha, Castano, Adames i Munguia. W tej wadze mogą nas czekać w najbliższych latach wspaniałe walki. Skupiamy się teraz na pojedynku z Attou. Myślę, że po tej walce Erickson powinien się zmierzyć ze zwycięzcą walki Gausha vs Trout. Następnie czeka nas już starcie o pas. Każdy czempion może dostać od nas lanie - mówi Cunningham.

Od czasu bolesnej, błyskawicznej porażki przez nokaut w pierwszej rundzie z Jermellem Charlo w starciu o tytuł WBC pod koniec 2017 roku, Erickson Lubin odniósł dwa zwycięstwa przed czasem, odprawiając Silverio Ortiza i Ishe Smitha. Nie wyglądał w tych walkach olśniewająco, ale nadal wiązane są z nim duże nadzieje i ten rok pokaże nam, czy ''Hammer'' może stać się zawodnikiem światowej klasy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.