RODRIGUEZ O WALCE Z INOUE: ZAMKNĘ WIELU LUDZIOM USTA

Już w najbliższą sobotę, 18 maja w Glasgow dojdzie do półfinałowej walki turnieju WBSS wagi koguciej. Mistrz świata IBF, Portorykańczyk Emmanuel Rodriguez (19-0, 12 KO) zmierzy się z rezydentem rankingów bez podziału na kategorie, Naoyą Inoue (17-0, 15 KO). Rodrigueza rozpiera przed walką pozytywna energia.

- Dla mnie i mojej drużyny nie ma granic. Jestem świadomy faktu, że Inoue jest uważany przez dziennikarzy i kibiców za najlepszego, ale czekałem na taką walkę cały życie. Zawsze chciałem walczyć z najlepszymi. Pokaże pełnię moich umiejętności, wygram i zamknę usta wielu ludziom. 18 maja wygram pojedynek, a wkrótce zwyciężę w całym turnieju i zawiozę trofeum do Portoryko. Studiowałem wraz ze swoją drużyną styl Inoue i każdego zawodnika w turniejowej rywalizacji. Mamy wszystko pod kontrolą - powiedział Rodriguez, którego obóz przed walką miał miejsce na Kubie, gdzie Portorykańczyk mógł się całkowicie skoncentrować na treningach, nie podlegać wpływom mediów i fanów.

INOUE PRZYGOTOWANY NA PODBÓJ EUROPY >>>

W ćwierćfinale turnieju Rodriguez odprawił bitnego Australijczyka Jasona Moloneya, wygrywając z nim niejednogłośnie na punkty po zaciętej walce, natomiast Inoue w swoim ćwierćfinale zmiótł z ringu Juana Carlosa Payano, nokautując go w pierwszej rundzie potężnym prawym.

Przypomnijmy, że oprócz znakomicie się zapowiadającej walki Rodriguez vs Inoue, na gali w Glasgow odbędzie się również inny hit - półfinał turnieju WBSS w kategorii junior półśredniej, w którym pochodzący z Edynburga Josh Taylor zmierzy się z mistrzem świata IBF Iwanem Baranczykiem. Wygląda więc na to, że czeka nas jedna z najciekawszych gal w tym roku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: RobertoW
Data: 14-05-2019 19:12:47 
Tak ciekawa ta gala, że słyszałem tylko o Inoue :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.