FURY GROZI HEARNOWI PRZED WALKĄ ZE SCHWARZEM

Charyzmatyczny i nieprzewidywalny Tyson Fury (27-0-1, 19 KO) 15 czerwca zmierzy się w Las Vegas ze skazywanym na porażkę Tomem Schwarzem (24-0, 16 KO). Walka Fury'ego z Niemcem jest ostro krytykowana przez Eddie'ego Hearna, promotora Anthony'ego Joshuy. Fury odpowiada Hearnowi w charakterystyczny dla siebie sposób.

FURY: W GRUDNIU ZNÓW SKOPIĘ TYŁEK WILDERA >>>

- To zwykła zazdrość. Eddie Hearn nie umie walczyć. Tom Schwarz uderzyłby go kombinacją lewego prostego z lewym sierpowym i Eddie przez tydzień leżałby znokautowany. Kedy tacy ludzie jak on mówią o mnie negatywne rzeczy, słucham tego i myślę: Wiesz co, Eddie? Nigdy w życiu nie walczyłeś - mówi olbrzym z Wilmslow.

- Rozumiem, że on jest promotorem i musi mi umniejszać, żeby jego gale wyglądały lepiej, ale wiadomo, co jest tutaj grane. Mam dość tych gównianych gierek. Na razie jest rozejm Eddie. Jeżeli jednak powiesz o mnie jeszcze jedną negatywną rzecz, dostaniesz takiego liścia, że stracisz wszystkie zęby - grozi "Król Cyganów".

Przypomnijmy, że walka Fury vs Schwarz to pierwszy pojedynek Brytyjczyka po związaniu się w lutym kontraktem z grupą Top Rank i telewizją ESPN. Plan Boba Aruma i Franka Warrena to zwiększenie popularności Fury'ego w Stanach Zjednoczonych, a potem skonfrontowanie go z dwoma wielki rywali - mistrzami świata wagi cięzkiej Deontayem Wilderem i Anthonym Joshuą.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 13-05-2019 17:43:25 
Chciałbym zobaczyć tego wybijającego wszystkie zęby liścia zadanego przez Fury'ego. To z piąchy trzeba dobrze trafić aby poleciał ząb czy dwa..
Starcie Fury'ego z Schwarzem jest równie gówniane co GGG z Rollsem. To mismatch i tyle..
 Autor komentarza: Marduk
Data: 13-05-2019 17:55:43 
Nie rozumiem tego typu argumentacji, gdy ktoś krytykuje jakiegoś zawodnika od razu jest wysuwany argument, że ten zawodnik bez problemu rozwaliłby krytykującego. To co kibicom boksu i ludziom z nim związanym już nie można się wypowiadać? Zresztą Eddie Hearn wyciągnąłby klamkę i podziurawił ich obu. Myślą, że mając niesamowite umiejętności bokserskie są bogami na ulicy. 15-latek z kałachem położy wszystkie Kliczki, Lewisa, Aliego i Tysona
 Autor komentarza: PawelToronto
Data: 13-05-2019 17:58:04 
Furer ma racje w swym zamysle; Schwartz nadaje sie na rywala dla Eddiego Hearn'a. Zobaczymy jak sobie Fury z nim poradzi.
 Autor komentarza: Rakso
Data: 13-05-2019 18:08:48 
Popularne jest wsrod sportowcow a zwlaszcza bokserow, stwierdzenie ze skoro nie boksowales to nie powinienes sie odzywac...
To jest ciezka glupota zarezerwowana dla tych najmniej bystrych. Skoro przestaniemy kibicowac i komentowac, skonczy sie cala dyscyplina, to jest jasne.
Chyba ze na przyklad Szpilka chcialby gale dla samych bokserow, i wtedy przy 50 osobach na hali bedzie zarabial 50 zlotych za walke. W sumie dobry deal, rozwazmy to...
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 13-05-2019 18:26:36 
Zabawny jest Fury. Rzeczywiście trzeba być złośliwym by narzekać że zamiast obiecywanego rewanżu z Wilderem który tak wszystkim zapewniał serwuje nam tak "wspaniałe" starcie z takim asem.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 13-05-2019 18:49:33 
Fury to mistrz self-marketingu i hipokryzji. Wszyscy to bumy i walczą z bumami do póki nie wejdą z Furym do ringu, wtedy to najgroźniejsi bokserzy świata, głodni sukcesów na miarę topu HW.
Fury jak widać gówno wie o Eddim bo ten stoczył 3 amatorskie walki, przynajmniej tak twierdzi, więc jakby nie było wie co to znaczy być w ringu.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 13-05-2019 19:10:45 
Co za dureń. Kiedy po wygranej z Kliczko, zapuszczał się trzy lata, jego głównym zajęciem było krytykowanie Wildera i (w szczególności) AJ. Teraz okazuje się, że sam krytyki nie lubi...

Każdy wybór Joshuy, czy to Kliczko, Powietkin, Parker, sam krytykował, a kiedy wyciąga tego Schwarza, przedstawia go jako groźnego rywala z świetnym rekordem, to już krytykowanie tego nie podoba mu się.
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 13-05-2019 20:13:44 
Tylko prostak moze rzucac takie grozby! To jest cos w stylu wiejskiej dyskoteki i "co sie paczysz? zajebac ci?"
 Autor komentarza: Adii1766
Data: 13-05-2019 22:40:23 
wojtyla85 Z całą sympatią do Furego to tutaj zgadzam się z przedmówcą odpowiedz Tysona na krytykę Hearna jest dosyć niskich lotów nawet jeśli jest częścią przygotowywania gruntu pod konfrontację z jego zawodnikiem. Obracanie w żart dystans do siebie czy chociażby numery z batmanem z Gotamcity jak najbardziej są na miejscu.Co do ostatniej wypowiedzi TF jest ona poniżej krytyki.
 Autor komentarza: StaryDobryPedzio
Data: 13-05-2019 22:53:38 
Tak na marginesie, zamiast opluwać Gita za niewinne igraszki, ostrze krytyki z całą mocą powinno być skierowane do fałszywego Adamka - zakłamanego oportunisty broniącego plebanków.

https://www.youtube.com/watch?v=BrUvQ3W3nV4

Krytykujemy Wasilewskiego, a nikt nie zauważa, że mąż opatrznościowy boksu polskiego, Mati Borek, poklepywał Adamka. Gdzie ten protest, Borku - równie zakłamany medialny stworku, po bańkach od Moliny i deklasacji przez Black Polska. No gdzie? - ulica pyta!!!
 Autor komentarza: CrazyHorse
Data: 13-05-2019 23:17:16 
Autor komentarza: StaryDobryPedzio
Data: 13-05-2019 22:53:38
...Niestety bardzo trudno mi zrozumieć o co masz pretensje i do kogo. Chyba jesteś zbyt mądry jak na to forum. :( Jak można mieć pretensje do kogoś, tu się czepiasz Adamka, o to, że jest trochę zakłamany.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.