DANIEL JACOBS NA STAŁE PRZENIESIE SIĘ DO WAGI SUPER ŚREDNIEJ?

Eddie Hearn współpracuje od kilku walk z Danielem Jacobsem (35-3, 29 KO) i chce, by ten poważnie rozważył przenosiny do wyższej kategorii, super średniej.

Amerykanin znany jest z tego, że zbija bardzo dużo, a potem równie dużo przybiera w ciągu doby od momentu ceremonii ważenia do wyjścia między liny. W starciu z Canelo przekroczył granicę zapisaną w kontrakcie podczas porannego ważenia i musiał oddać ze swojej gaży aż 750 tysięcy dolarów. Ale bardzo nie zbiednieje, bo zarobił minimum 10 milionów dolarów.

- Na pewno on i jego trener Andre Rozier muszą o tym podyskutować. Moje zdanie jest takie, że powinien przenieść się do wyższej kategorii. Miał bardzo udane momenty w wadze średniej, lecz na horyzoncie są teraz walki Canelo z Gołowkinem oraz Andrade. Dlatego według mnie to odpowiedni moment dla Daniela, żeby zmienić kategorię. To dla niego nowe wyzwanie, a w wyższym limicie będzie prawdziwą bestią - przekonuje brytyjski promotor związany z platformą DAZN.

- Chyba jestem już za duży na wagę średnią i więcej pokażę w super średniej. Zobaczymy, muszę to przedyskutować ze swoim zespołem - przyznał sam Jacobs.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.