EWA BRODNICKA (I SPARINGPARTNERKI) O PRZYGOTOWANIACH DO WALKI Z PEREZ

Ewa Brodnicka (16-0, 2 KO) już 25 maja w Jeleniej Górze podejdzie do kolejnej obrony tytułu mistrzyni świata federacji WBO kategorii super piórkowej, czy jak kto woli junior lekkiej. Jej rywalką będzie była mistrzyni, Janeth Perez (24-4-2, 6 KO). I właśnie o przygotowaniach do tej potyczki porozmawialiśmy z Ewą. Poniżej również wywiady ze sparingpartnerkami - Patrycją Borys oraz Moniką Serafin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Callisto
Data: 06-05-2019 19:09:10 
Jedyne istotne pytanie do Brodnickiej - czy klincze dopracowane do perfekcji i czy zapasowy ponton już napompowany?
 Autor komentarza: leon84
Data: 06-05-2019 19:16:27 
Bedzie ringowa wojna...
 Autor komentarza: Tharivol
Data: 06-05-2019 20:25:32 
Pewnie usłyszę słowa pogardy od naczelnego redaktora, ale promowanie kobiecego boksu i to jeszcze na tak żenującym poziomie to dla mnie oznaka bardzo, ale to bardzo słabego poziomu jaki reprezentujemy w świecie.

W sumie to przykro się na to patrzy, bo jedyni co mają szanse na pasy (a i już wiadomo, że nie przyszli dominatorzy wag) to obecnie chyba tylko Sulęcki i Master. W przyszłości dodałbym jeszcze tego Ukraińca od Yale. Kownacki zbiera na gębę tyle, że chyba nie powalczy dłużej od Provodnikova...
 Autor komentarza: Graham
Data: 06-05-2019 22:26:00 
Tharivol jest jeszcze Parzęczewski. Uważam ,że mistrzami mogą zostać Parzęczewski i Sulęcki (tylko średnio widzę mistrzostwo z Wileczewskim w narożniku). Master bardzo dobry pięściarz ale coś pewnego poziomu nie potrafi przeskoczyć i raczej się to nie zmieni.
 Autor komentarza: Kasandr
Data: 06-05-2019 22:31:21 
Tharivol

Zgadzam się.Poziom tych mistrzyń jest tak żenujący, że lepiej opuścić kurtynę milczenia.
 Autor komentarza: Graham
Data: 06-05-2019 23:18:05 
Zresztą kobiety w wielu dyscyplinach sportu nawet nie zbliżają się pod względem możliwości do mężczyzn, np. Kobieca reprezentacja w piłce nożnej USA (aktualne mistrzynie świata) przegrały z zespołem piętnastolatków FC Dallas 5:2, podejrzewam, że p. Ewa również by przegrała z 15 letnim amatorem, który ma na swoim koncie kilka walk (mówię oczywiście o tej samej wadze). Wiec dlaczego oglądalność pojedynku Brodnickiej czy Piątkowskiej powinna być większa od Młodzieżowych Mistrzostw Polski skoro jest tam podobny jak nie gorszy poziom sportowy? Jeśli kartą przetargową i prestiżem ma być pas mistrzowski ,który u kobiet jest zdecydowanie łatwiejszy do zdobycia, dlaczego nie promujemy oglądania paraolimpiady skoro tam też nasi zawodnicy odnoszą sukcesy.
 Autor komentarza: CrazyHorse
Data: 06-05-2019 23:48:43 
Autor komentarza: Graham
Wiec dlaczego oglądalność pojedynku Brodnickiej czy Piątkowskiej powinna być większa od Młodzieżowych Mistrzostw Polski skoro jest tam podobny jak nie gorszy poziom sportowy?


Bo poziom sportowy nie jest dla nas najważniejszy. On jest ważny tylko dla tych, którzy potrafią go docenić, bo się na tym znają a takich jest niewielu. Przecież to widać choćby po komentarzach. Prawie 100% wypowiedzi to jakieś pierdoły bez znaczenia o pieniądzach, o planach zawodników, nieuczciwym sędziowaniu itd Nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem merytoryczny komentarz na temat aspektów technicznych. I nawet taki laik jak ja to widzi, który interesuje się boksem tak bardzo, że nawet walkę jak Canelo - GGG to zobaczy po kilku dniach w skrócie i to jak mam czas.
 Autor komentarza: Callisto
Data: 07-05-2019 15:52:35 
@CrazyHorse

Zgoda, ale z drugiej strony, czy wyobrazasz sobie jakikolwiek rzeczowy komentarz odnosnie aspektow technicznych boksu (czy jakkolwiek nazwac te dyscypline czy forme 'sportu' jaka ona probuje na sile uprawiac) jaki reprezentuje Brodnicka?
 Autor komentarza: CrazyHorse
Data: 07-05-2019 20:08:31 
@Callisto, a ja tego nie potrafię ocenić i nie wiem! Na logikę wydaje się, że Brodnicką powinno się oglądać, bo skoro dziewczyna całe życie to trenuje, ma do tego jakieś tam predyspozycje i jednak w czołówce jest to chyba jest co oglądać i komentować. Jeżeli nie to by to stawiało pod znakiem zapytania cały boks kobiecy, bo co to za sport w którym warto oglądać kilka (?, nie wiem ile, bo się znam) zawodniczek. Zresztą z boksem mężczyzn też nie jest kolorowo, dlaczego 95% userów 95% komentów wali na temat kilku do kupy bokserów? To znaczy, że reszty nie oglądają, bo mają tak wyrafinowane gusta, że na tych poniżej top10 to już nie warto tracić czas? Jestem przekonany, że nawet w okolicach 200-300 miejsca w rankingu są bokserzy, którzy niektóre elementy mają na poziomie tych z top 10 tylko brakuje im np. siły ciosu, odporności, kondycji, pracowitości, ale ich walki fragmentami boksersko mogą być równie dobre jak walka Canelo z Gołowkinem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.