SULĘCKI-ANDRADE OSTATECZNIE 29 CZERWCA, JUTRO OFICJALNY KOMUNIKAT

Jak poinformował Eddie Hearn, promotor mistrza świata WBO wagi średniej Demetriusa Andrade (27-0, 17 KO), do walki Amerykanina z Maciejem Sulęckim (28-1, 11 KO) dojdzie ostatecznie 29 czerwca. Ostatnio zapowiadano termin o jeden dzień wcześniejszy. Już jutro nastąpi oficjalne ogłoszenie tego niezwykle ważnego - nie tylko dla polskiego boksu - starcia.

Miejscem walki pozostanie Dunkin' Donuts Center w Providence, hala, w której zmieścić się może około 13 tysięcy kibiców. Transmisją gali zajmie się platforma streamingowa DAZN.

Przypomnijmy, że Polak zajmuje obecnie drugą pozycję w rankingu WBO. Walka z Andrade była już niemal pewna po marcowym zwycięstwie Sulęckiego nad Gabrielem Rosado, ale obawy budził stan kontuzjowanej prawej ręki warszawskiego boksera. Na szczęście kontuzja nie okazała się tak poważna, by przeszkodzić walce o pas.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Marduk
Data: 03-05-2019 16:47:23 
Andrade w zasięgu, ale niestety Maciek jest underdogiem. Sędziowie też nie będą po jego stronie. Szczerze to chyba największą szansę na zdobycie pasa ma teraz. Jest w swoim prime. Tego pasa nie dzierży ani Gołowkin, ani Canelo, ani Jacobs tylko odrobinę łatwiejszy Andrade. Teraz albo nigdy.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 03-05-2019 17:44:56 
Sulęcki jedzie na pożarcie, ale mam nadzieję że sprawi im niespodziankę, niestety Andrade to trochę inny zawodnik niż ci z którymi do tej pory boksował, boksuje luźno, bije w wielu płaszczyznach i nie jest mistrzem z przypadku, raczej nie będzie niespodzianki.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 03-05-2019 18:07:30 
Sulęcki w jednym z wywiadów po walce z Rosado stwierdził cos bardzo głupiego tzn ze po nokdaaunie powinien przykleknąc i poczekać jak sędzia dojdzie z liczeniem do ośmiu i dopiero wstac zamiast od razu. Jeśli padnie z Andrade i bedzie czekał zostanie poddany. Wciąż mam w pamięci jedno z najbardziej absurdalnych przerwan jakie widziałem Andrade Akavov jesli Sulecki da pretekst do zatrzymania walki walka zostanie przerwana.Poza tym zachowawczy styl przejety przez Wilczewskiego od Gmitruka tzn czekanie na blad i boksowanie lewym prostym z mistrzmi świata takie coś nie przyjdzie a nawet jak rowniez Andrade bedzie bierny bo tez ma przestoje to i tak runda bedzie punktowana dla niego bo boksuje u siebie. Sulęcki to przegra.
 Autor komentarza: JIN
Data: 04-05-2019 14:10:27 
Bromantan

Po nokdaunie od Rosado mógł sobie czekać na wyliczenie do 8. Nic by to nie zmieniło. Sulęcki przez 1,5 rundy był poza rzeczywistością. Zdecydowanie za długo wracał do walki i to jest element, którego nie puszczają dokładnie bijący bokserzy jak Andrade. Sądzę,że Demetrius doprowadzi do przerwania walki.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.