USTINOW KOLEJNYM RYWALEM JOE JOYCE'A

Joe Joyce (8-0, 8 KO) podpisał niedawno kontrakt promotorski z Frankiem Warrenem, zmienił swój narożnik, a dziś poznaliśmy szczegóły jego kolejnej walki.

Wicemistrz olimpijski w wadze super ciężkiej - od teraz trenowany przez świetnego Adama Bootha, zaboksuje na rozpisce gali Billy Joe Saunders vs Shefat Isufi 18 maja w Stevenage.

Przeciwnikiem 33-letniego Anglika będzie duży, wolny, ale silny i doświadczony Aleksander Ustinow (34-3, 25 KO). A Joseph ma już zaklepany kolejny termin na 13 lipca.

- Mogłem czekać aż do lipca, jednak chciałem pozostać aktywny. Nie chciałem też żadnego journeymana, więc wybraliśmy takiego giganta jak Ustinow. Jest duży, niewygodny i potrafi uderzyć, chcę jednak rozprawić się z nim w spektakularny sposób - nie ukrywa Joyce, który pokonując pod koniec lutego Bermane'a Stiverne'a (TKO 6) zapewnił sobie status obowiązkowego pretendenta zarówno do pasa WBA Regular, jak i tytułu mistrza Europy wagi ciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 02-05-2019 12:33:33 
Szkoda, że nie chciał w efektowny sposób zakończyć Dubiosa...
 Autor komentarza: AdRem
Data: 02-05-2019 12:45:31 
JJ z Ustinovem sie upora ale nie widze go w starciu z trojca. W oczy rzuca sie dziurawa obrona (Stiverne miejscami kazdym cepem go potrafil siegnac) oraz dosc jednak wolne rece. Ma chyba w miare szczeke, determinacje i nieustepliwosc ale mistrzem wg mnie nie bedzie. Natomiast nie jest to byle kto i kilka ciekawych walk moze dac.
 Autor komentarza: Fakulaev
Data: 02-05-2019 13:14:03 
Joyce jest bardzo dobrze prowadzony, dostaje gości z niezłym rekordem na dodatek byli pretendenci już pomijając fakt, że Ustinov był pretendentem do paska od spodni. Wielu go skreśla ze względu na wiek, ale ja nie był bym tego taki pewien po Stivernie fajnie sie przejechał nawet na sekunde nie dając mu spokoju a nawet jak Stiverne trafił odkrytego Joyca to ten sobie nic z tego nie robił.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 02-05-2019 16:49:56 
"Mogłem czekać aż do lipca, jednak chciałem pozostać aktywny. Nie chciałem też żadnego journeymana..."

Więc kim jest teraz Ustinov? Prawie 43 letni zawodnik absolutnie już bez woli wygrywania, który przed emeryturą wchodzi do ringu sprzedać rekord. Na tym etapie kariery Joyca to dobry zawodnik w rekordzie, ale bez żadnej wartości sportowej. Nie wiem czy w ogóle wyniesie jakąkolwiek naukę z takiej walki.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.